Koleżanki i koledzy, wyznawcy Luna,

Jako, że rozpoczyna się świąteczny miesiąc grudzień, nadszedł czas na podsumowanie i spojrzenie wstecz na to, co robiliśmy przez ostatnie 30 dni. W poprzedni, bardzo pracowitym miesiącu mieliśmy 6 IDO (w tym post-IDO), co samo w sobie mówi wiele, ponieważ zaczynamy dostarczać stały strumień możliwości inwestycyjnych na naszą platformę. Osiągnięcie 100k followersów to tylko jedno z naszych wielu osiągnięć w tym miesiącu, ale prawdopodobnie najważniejsze. StarTerra nie mogłaby być w tym miejscu, bez Twojego ciągłego wsparcia. Wielkie podziękowania dla wszystkich lojalnych StarTerrans od całego zespołu. Mamy nadzieję, że nadal będziemy zaspokajać Twoje potrzeby związane z naszy przez nadchodzące miesiące!

IDO

W tym miesiącu odbyło się w sumie 6 IDO i Deviant’s Faction NFTs giveaway. Wśród nich był: StarTerra, Orion, Kujira, Angel Protocol, SolChicks i PlayNity (które wciąż trwa). Każde IDO miało swój udział w osiągnięciach i ustanowionych rekordach. Po pierwsze, w listopadzie IDO Orion było pierwszym post-IDO na StarTerra, wkrótce potem nasz własny token STT post-IDO, w którym również rozdaliśmy bluzy dla 50 najlepszych uczestników WhaleCraft, a kolejne 12 rozdaliśmy losowo.

Kujira pobiła również rekord zebranych UST, zbierając ponad 11,5 miliona UST, co jest niewiarygodną kwotą, która absolutnie zagwarantowała udany początek Kujiry. Ponadto, dzięki Angel Protocol, udało nam się stworzyć charytatywny portfel na datki, który miał wpływ na wygrane w puli nagród, przynosząc imponujące 50 tysięcy UST na cele charytatywne, jak również zmieniając przebieg konkursu. No i oczywiście SolChicks, zapewniając rekordową liczbę 6000 uczestników w jednym IDO, przewyższając poprzedni rekord o ponad 500! SolChicks to nasza pierwsza współpraca cross-chainowa na blockchainie Solana, która z pewnością jest pierwszą z wielu, które nadejdą.

Z trwającym obecnie IDO PlayNity, zamierzamy kontynuować nasze tempo ekspansji, aby zapewnić najlepsze możliwe projekty. Jednak IDO nie są jedynym sposobem, w jaki pomagamy odkrywać nowe projekty i możliwości inwestycyjne, ponieważ wraz z PlayNity IDO rozdamy poprzez nasze media społecznościowe alokacje warte 20k. Nie możemy również nie wspomnieć o nadchodzącym lockdropie Astroport. Podsumowując, z ponad 25.000 uczestników IDO w tym miesiącu, staramy się najbardziej jak to możliwe, abyś był zadowolony jako osoba korzystające z naszej platformy.

Wraz z IDO przychodzą również airdropy. Do tej pory zapewniliśmy airdrop dla Kujira, następnie Deviants Faction i Terra Floki. W przyszłości pojawi się ich jeszcze bardzo dużo. Należy pamiętać, że z V2 aktualizacji, wartość airdropów będzie zależeć od czasu jaki stakujesz $STT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o szczegółach poprzednio hostowanych IDO, odwiedź te linki.

Orion Money:

https://medium.com/@StarTerra/daily-announcement-11-5-21-a87331e0966b

StarTerra:

https://medium.com/@StarTerra/daily-announcement-984dfac22d1c

Kujira: https://medium.com/@StarTerra/daily-announcement-16th-of-nov-kujira-ido-results-9120a1c8b3a1

SolChick: https://medium.com/@StarTerra/solchicks-ido-results-stats-a7386ca7e2fb

Angel Protocol: https://medium.com/@StarTerra/angel-protocol-ido-closing-results-b10c9e9eda22

Artykuł o AstroPort lockdrop: https://medium.com/@StarTerra/astroport-x-stt-lockdrop-b5d1140bb742

Polskie wersje tych artykułów znajdziesz tutaj.

Aktualizacja IDO PlayNity

Rozmawialiśmy już o tym, jakie IDO zrobiliśmy, ale co z tym, które trwa teraz? Z ponad 6000 graczy w ostatnim, ustawiliśmy wysoko poprzeczkę dla bardzo oczekiwanego IDO PlayNity i myślimy, że ten rekord może być w jego zasięgu. Nie musisz mi wierzyć, zobacz to na własne oczy:

Liczba uczestników jest już niewiarygodna, wyprzedzając nasze niedawno zakończone IDO Angel Protocol. Jesteśmy na dobrej drodze do 2 rekordowych IDO z rzędu! Wielkie brawa należą się również Interstellars za łączną sumę ponad 3 milionów STE. Wow!

PlayNity pracuje nad dostarczeniem inteligentnego rozwiązania koncentrującego się na ułatwieniu graczom wejścia w nowy sektor kryptowalutowy Play2Earn poprzez zapewnienie platformy, na której każdy typ użytkownika, od inwestora do gracza, zarabia robiąc to, co chce poprzez DAO (Decentralised Autonomous Organisation)! Uczestnicząc w obu tych działaniach, jednocześnie przyczyniasz się do rozwoju społeczności wspierającej nowych użytkowników, eliminując ograniczenia związane z wysokimi inwestycjami początkowymi dla nowych i nadchodzących gier opartych na NFT, jak również maksymalizując zarobki tych, którzy już są zaangażowani.

Projekt jest tworzony przez wysoce doświadczony i kompetentny zespół z setkami lat łącznego doświadczenia w przestrzeni kryptowalut i blockchain. Poznaj lepiej projekt i członków jego zespołu odwiedzając którąś ze stron:

Website: https://playnity.io/

Whitepaper: https://playnity.io/uploads/WhitePaper_PlayNity

Discord: https://discord.com/invite/playnity

Twitter: https://twitter.com/play_nity

Telegram: https://t.me/PLAYNITY

Ponadto, jeśli ten projekt przykuł Twoją uwagę i chciałbyś dowiedzieć się od nas więcej na temat szczegółów IDO oraz tego, jak zaangażować się w projekt, odwiedź naszą stronę poświęconą temu IDO na StarTerra: https://app.starterra.io/project/playnity

Rozwój platformy

Skupiając się głównie na IDO, łatwo jest zapomnieć o innych aspektach naszej platformy, które sprawiają, że wyróżniamy się na tle innych i zapewniamy unikalne doświadczenie. W tym miesiącu przeprowadziliśmy pierwsze głosowanie, pozwalając członkom społeczności zagłosować za spaleniem 6.5 miliona tokenów $STT (Team and Advisory), które spotkało się z pozytywnym odbiorem. Większość uprawnionych zagłosowała za spalaniem tych tokenów. Ponadto, nasze pierwsze wypłaty Play2Earn za pośrednictwem naszego nowego dashboardu zostały rozdysponowane po IDO Kujira. W sumie było to 75k UST. Kolejne środki będą dystrybuowane za jego pośrednictwem dla wszystkich przyszłych IDO i innych kwalifikujących się wydarzeń na naszej platformie.

Wprowadziliśmy również natychmiastową migrację pomiędzy naszymi frakcjami, za opłatą 5 UST jesteś w stanie migrować do jakiejkolwiek frakcji chcesz, dając uczestnikom wolność i dostępność do pełnego korzystania z naszej platformy w jakiejkolwiek formie chcą. Wreszcie, last but not least, nasza nowa platforma v2 zawiera nowy algorytm airdropów, gdzie najbardziej lojalni i długotrwali STT stakerzy są nagradzani zyskując znacznie więcej w ramach naszych airdropów dla wszystkich przyszłych projektów.

Dla pełnego przeglądu tego, co osiągnęliśmy nie tylko w tym miesiącu, ale od naszego powstania, odwiedź nasz poprzedni artykuł.

https://medium.com/@StarTerra/the-council-of-starterra-is-pleased-to-have-recognized-milestones-achieved-in-such-a-short-time-b2ead2d40be4

Przedstawiamy również polską wersję tego artykułu.

Media społecznościowe

StarTerra zawsze dąży do poszerzania swoich horyzontów, ale to nic nie da, jeśli nie będziemy mogli się tym podzielić z naszą społecznością. Dlatego też w tym miesiącu pojawiliśmy się na 2 nowych media społecznościowych. Będziecie mieli okazję zdobyć ekskluzywne nagrody, dowiedzieć się o nowych concept artach a ponad to będziecie mieli okazję do większej interakcji z naszym zespołem poprzez nasze nowe konta na Instagramie i YouTube StarTerra TV. Upewnijcie się, że jesteście na bieżąco z tym, co dzieje się na naszej platformie, jak również z tym, co będzie się działo w przyszłości, śledząc nas pod następującymi linkami:

Instagram: https://www.instagram.com/starterra.io/

StarTerra TV: https://www.youtube.com/channel/UCK5vcc1zBCAwn_XzIWHqdUw

Podsumowując, byliśmy zajęci dbaniem o to, abyś był zajęty i tak, jak powinno. Pracujemy nad wieloma rzeczami i jesteśmy bardzo podekscytowani, że w nadchodzących miesiącach będziemy udostępniać więcej funkcji, niesamowite partnerstwa i ogłoszenia. Jeszcze jedno wielkie podziękowania od zespołu StarTerra dla naszej wspaniałej społeczności i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom nadchodzących IDO na StarTerra.

To the rapidly expanding Cosmos of StarTerra and Beyond!

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl