W związku ze zbliżającym się pierwszym IDO, StarTerra dzieli się dodatkowymi informacjami na temat StarTerra Energy, oraz kilkoma aktualizacjami dotyczącymi opinii społeczności i procesu rejestracji!

Wydawało się, że bitwa trwa kilka dni. Byłem jednym z niewielu, którzy pozostali. Energia jest tym, co wyróżnia mnie spośród wszystkich innych i dlatego otrzymałem najwięcej klejnotów ze wszystkich członków mojej frakcji. Czuję się szczęśliwy, że przeżyłem”. — Żołnierz StarTerra

StarTerra Energy

StarTerra Energy(STE) to unikalna jednostka obliczona w celu uszeregowania graczy na Tierach, a także określenia szansy na wygranie alokacji. W V1 platformy stakowane tokeny będą użyte jako jedyny czynnik decydujący o tym, ile STE ma gracz.

Jak obliczyć swoją StarTerra Energy:

Starterra Energy(STE) =$STT(single asset) + ($STT-UST LP x 1.25)

Przykłady:

  • 1 stakowany STT token = 1 STE
  • 1 stakowany STT-UST LP token = 1.25 STE
  • 1 stakowany STT token + 1 stakowany STT-UST LP token = 2.25 STE

Po rozważeniu opinii społeczności, StarTerra zmieniła metodę obliczania STE dla żetonów LP. Początkowo rozważano przeliczenie kwoty $STT w tokenach LP x3, jednak trzeba było uwzględnić fakt, że zmienia się cena w UST. Po otrzymaniu opinii od Stakerów LP zmieniono to na stabilny mnożnik 1,25x LP tokenów.

Chociaż ten mnożnik na pierwszy rzut oka wydaje się mniejszy, otrzymujesz więcej STE za łączną dostarczoną kwotę i nie ryzykujesz wypadnięcia z frakcji z powodu wahań cen. Dlatego, mnożąc łączne tokeny LP przez 1,25, otrzymujesz więcej STE przy niższym koszcie UST.

  • W przypadku wszystkich Tierów z wyjątkiem oddziałów (Squadrons) możesz połączyć obie opcje stakowania, aby osiągnąć pożądaną liczbę STE. Kombinacje są nieograniczone
  • Aby dołączyć do Tieru StarTerra Recruits, musisz stakować co najmniej 250 tokenów $STT, 200 tokenów LP lub ich kombinację, która da co najmniej 250 STE.
  • Aby dołączyć do jednej z 3 frakcji lub wstąpić w szeregi WhaleCraft, musisz stakować minimum 3000 $STT Tokenów, 2400 tokenów LP lub kombinację obu, równą minimum 3000 STE.
  • Aby dołączyć do oddziału (Squadrons), musisz dostarczyć co najmniej 250 tokenów $STT poprzez Single Staking Asset.

Całkowita liczba STE dla każdej frakcji zostanie wykorzystana jako część równania określającego, która frakcja wygrywa większość z grywalizowanej puli 15%. 

Druga część równania, współczynnik mocy społecznej, będzie się różnić w zależności od partnera IDO i funkcji, którą chcą podkreślić w swoim protokole/platformie.

Następnie w wersji V2 platformy wprowadzone zostaną awatary z NFT, które dadzą mnożniki dla twoich STE. Dodatkowo w tej aktualizacji czas stakowania tokenów stanie się jednym z czynników dla obliczenia STE. Długoterminowi stakerzy zostaną nagrodzeni dodatkowym STE.

Pre-rejestracja do IDO

Regulamin/KYC

Na stronie zostały udostępnione pierwszy kroki procesu IDO. 

Pierwszym krokiem jest akceptacja naszych warunków.

W drugim kroku należy wypełnić formularz KYC za pośrednictwem naszego zewnętrznego dostawcy. Twoje informacje KYC nie będą przechowywane na serwerach StarTerra i będą udostępniane tylko tym projektom, w których IDO zdecydujesz się uczestniczyć.

Formularz KYC należy wypełnić tylko raz, bez znaczenia w ilu IDO zamierzasz wystartować

Każdy projekt będzie zawierał listę wymagań do udziału w ich IDO, którą następnie zostanie wykorzystana, aby umożliwić graczom rejestrację.

Pierwsze IDO na StarTerze

Warto wspomnieć, że pierwszym IDO StarTerra będzie własne IDO $STT Post-TGE. Zgodnie z publiczną sprzedażą, $STT Post-TGE IDO będzie wymagać KYC.

$STT zostanie przydzielone po publicznej cenie sprzedaży/cenie giełdowej 0,14UST.

Odblokowanie tokenów będzie nabywane liniowo, codziennie przez 6 miesięcy. 

Dokładna data IDO oraz zasady zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Rozwinięcie tematu oraz informacje o IDO Loop oraz Orion znajdziecie w bardzo ciekawym nagraniu Michała Lewicz.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl