Drodzy Lunatycy! Nasz zespół z radością ogłasza, że 25 stycznia staniemy się pierwszym protokołem z ekosystemu Terra, który przeprowadzi sprzedaż tokenów na CoinList.

Dzięki Waszemu wsparciu, rok 2021 był fenomenalny dla Stader. Udało nam się powiększyć społeczność do 38k followersów na Twitterze. Zaufało nam ponad 14k stakujących portfeli z ~ 5,8 mln $LUNA w ciągu zaledwie 2 miesięcy od uruchomienia.

Poniższe jest szczególnie ważne w kontekście sprzedaży tokenów CoinList. Nasi pierwsi stakerzy mieli możliwość farmienia Tokenów SD w cenie zbliżonej do fazy seed. 2% tokenów SD zostało wyfarmionych w pulsach stakingowych (Plain staking). 1% tokenów SD jest nadal farmione na Liquid Staking (do 9 lutego 2022).

Dziś z radością ogłaszamy, że CoinList jest naszym kolejnym przystankiem. Jest to świadectwo tego, jak pełna pasji jest nasza społeczność i jak szybko się rozwinęliśmy. Bez Was nigdy nie osiągnęlibyśmy tych poziomów!

Prosimy pamiętać, że nie jest to wydarzenie związane z notowaniem lub generowaniem tokenów (TGE). Dalsze szczegóły dotyczące notowań / TGE zostaną udostępnione po ich sfinalizowaniu.

Więcej szczegółowych informacji na temat sprzedaży CoinList, znajdziesz tutaj.

Wciąż możesz farmić tokeny SD w ilości 25000 SD/dzień na Liquid staking dostarczając płynność LP LunaX <> Luna tutaj.

W jaki sposób sprzedaż na CoinList przyniesie Ci korzyści?

Przede wszystkim, będziemy mieli priorytetową kolejkę na CoinList dla naszych stakerów, aktywnych subskrybentów early-bird, a nawet kluczowych członków społeczności. Jeszcze raz dziękujemy za tak szalone wsparcie! Pełne szczegóły i kroki zostaną udostępnione wkrótce. Proszę pamiętać, że kolejka priorytetowa ma większą szansę na alokację, ale nie jest gwarantowana.

Jest jeszcze ważniejsza wiadomość – ze względu na ograniczenia prawne i regulacyjne, będziemy w stanie przeprowadzić SD Token Generating Event (TGE) dopiero 40 dni po sprzedaży. W związku z tym nie będziecie mogli odebrać swoich nagród SD do czasu naszego TGE.

Ze względu na tę zmianę, chcemy Ci wynagrodzić opóźnienie, oferując APY w wysokości 50% od nabytych nagród SD.

W celu lepszego zrozumienia prosimy o zapoznanie się z poniższą tabelą.

Co pozostanie niezmienione w kwestii nagród SD?

  1. Farmione tokeny SD pozostaną takie same w przypadku Plain Stakingu. Tokeny SD nie będą zdobywały uprawnień dla użytkowników, którzy wycofali wszystkie tokeny $LUNA przed 20 stycznia 2022 roku, a dla tych użytkowników, którzy wycofali część tokenów $LUNA, farmione tokeny SD będą zdobywały uprawnienia proporcjonalnie do pozostawionych tokenów do 20 stycznia 2022 roku.
  2. Farmione tokeny SD pozostaną niezmienione, a farmienie będzie kontynuowane dla Liquid Stakingu do 9 lutego 2022 roku. Tokeny SD nie będą zdobywane przez użytkowników, którzy usunęli całą płynność LP LunaX <> Luna do 9 lutego 2022 roku. Farmowane tokeny SD będą zdobywane proporcjonalnie dla tych użytkowników, którzy usuną część swojej $LUNA do 20 stycznia 2022 roku.
  3. Harmonogram nabywania uprawnień do tokenów SD pozostaje taki sam (z wyłączeniem powyższych zmian).
  4. Kontynuuj stakowanie $LUNA do 20 stycznia (23:59 PST), aby otrzymać co najmniej 50% farmionych nagród SD do zdobycia w Plain Staking.
  5. Kontynuuj dostarczanie płynności LP dla [LunaX <> Luna LP] do 9 lutego (23:59 PST), aby uzyskać co najmniej 50% zdobytych nagród SD.

Kilka dodatkowych szczegółów dotyczących rundy strategicznej i formatu tokenów

  1. Zamknęliśmy rundę strategiczną od kilku znaczących inwestorów w tej samej cenie, co sprzedaż tokenów CoinList. Więcej szczegółów na temat rundy strategicznej zostanie ogłoszonych wkrótce.
  2. Tokeny SD będą tokenami ERC20 na blockchainie Ethereum. Zostało to zaprojektowane w oparciu o akceptację cross-chain i łatwość notowania na giełdach. Pracujemy jednak nad przeniesieniem tokenów SD do Terra za pomocą mostów, aby użytkownicy Terra mogli uniknąć wysokich opłat za gaz.

Źródło: link

Więcej informacji o Stader znajdziesz w naszych wcześniejszych artykułach.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl