Wzywamy wszystkich odkrywców!

Przygotowujemy się na uderzenie, ponieważ orbitujemy coraz bliżej naszego IDO. Chcemy dać członkom społeczności kolejny ekskluzywny sposób na uzyskanie dostępu do tokenów $LUART. Dajemy 500 szczęśliwym uczestnikom miejsce w naszej prywatnej sprzedaży i szansę na zakup tokenów $LUART o wartości do 500 $UST. Poniżej znajduje się link + szczegóły, jak wejść na whitelistę.

Jak to działa:

  1. Wykonaj określone zadania w SweepWidget, aby wejść do puli.
  2. Okres przyjmowania zgłoszeń zostanie zamknięty 17 grudnia 2021 roku o godzinie 23:59 UTC.
  3. 500 unikalnych adresów portfeli zostanie losowo wybranych spośród zgłoszeń.
  4. Wybrane adresy portfeli zostaną ogłoszone na Discordzie.

Link do aplikacji: https://sweepwidget.com/view/41155-523dkuz0

Szczegóły tokena IDO Whitelist

  • Symbol Tokenu: $LUART
  • Całkowita podaż tokenów: 1,000,000,000
  • Wartość Whitelisty IDO: 250,000 $UST
  • Cena tokena IDO: 0.02 $UST
  • Nabycie uprawnień: 10% TGE + 6 miesięczny liniowy vesting

Czym jest Luart?

Luart.io to pierwszy rynek gier NFT zbudowany na sieci Terra Network. Luart wprowadza na rynek unikalny model motywacyjny, który obejmuje platformowy system punktacji, Play2earn, NFT Farming oraz natywny token, który pozwoli użytkownikom zdobywać nagrody za aktywność na Luart oraz w społeczności NFT.

Rdzeniem modelu gamifikacji platformy jest system punktacji LUA Power. LUA Power daje użytkownikom szansę konkurowania o pozycję na naszej tablicy liderów, aby zdobyć ekskluzywne nagrody, takie jak ręcznie wybrane NFT i dostęp do specjalnych wydarzeń. Aby stworzyć wynik LUA Power użytkowników, będziemy śledzić ich udział w platformie Luart. Działania, które mogą być brane pod uwagę przy obliczaniu LUA Power to między innymi: stakowanie $LUART, wybijanie NFT z ekskluzywnych premier na platformie, handel NFT, posiadanie NFT na naszej platformie oraz kupowanie Luart Boxów.

Zwiększanie wyniku LUA Power przynosi użytkownikom korzyści na kilka różnych sposobów. Luart współpracuje z kolekcjami NFT, które planują wystawiać je na naszym Launchpadzie, a my oferujemy miejsca na białej liście tylko dla użytkowników LUA Power, dostęp do Luart Boxów, gdzie użytkownicy mogą zdobyć rzadkie NFT poniżej wartości rynkowej. W miarę postępu prac zespołu nad mapą drogową, będą tworzone kolejne aktywności, aby dodać możliwości zwiększenia Twojego wyniku LUA Power.

Zastosowanie tokena

Token $LUART służy jako kluczowa metryka akumulacji wartości dla platformy Luart. Ponieważ siła LUA koncentruje się wokół nagradzania aktywności użytkowników i stakowania/trzymania tokenów $LUART, w miarę jak platforma doświadcza zwiększonego wzrostu użytkowników, $LUART będzie przechwytywał tę wartość. W przyszłości Luart planuje stać się w pełni zdecentralizowanym protokołem, a $LUART będzie służył jako token zarządzający.

Powodzenia Odkrywcy!

#PutYourHelmetOn

Dołącz do Luart

Zawsze szukamy programistów i kreatywnych umysłów, które są zainteresowane dołączeniem do nas w tej podróży, której celem jest zbudowanie pierwszego rynku NFT z grywalizacją w ekosystemie Terra. Aby się z nami skontaktować, skorzystaj z któregoś z poniższych linków.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl