Na kanale medium Space Cartels pojawiła się informacja o whiteliscie, oraz airdropie. Jest to kolejna akcja promocyjna polskiego projektu, w której warto wziąć udział.

Whitelista

Aby dostać się na whitelistę, należy wypełnić formularz (link do formularza). Im więcej pól wypełnisz, tym więcej masz szans na wygraną!

Po zamknięciu rejestracji, z wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 uczestników, którzy otrzymają możliwość zakupu tokenów $SPC w przedsprzedaży po cenie 0,07$ za token. Łączna ilość tokenów dla tych osób to 400 000 (o łącznej wartości 28 000$).

Zastrzeżenie: wszelkie próby oszustów lub podwójnych rejestracji zostaną wykluczone z whitelisty oraz z wszystkich przyszłych wydarzeń konkursowych Space Cartels.

Whitelista ta będzie otwarta przez co najmniej 7 dni. Nie jest ona oparta na FCFS (First-Come-First-Served), więc selekcja nie będzie uzależniona od czasu wypełnienia formularza.

Aktywność w mediach społecznościowych

Dodatkowo, kiedy whitelista zostanie już zamknięta, zespół wybierze 10 najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych (Twitter, Discord) osób, które również dostaną się na whitelistę. 

Jeśli zostaniesz wybrany, zespół poinformuje Cię o tym na Discordzie.

Airdrop

Ze względu na duże zainteresowanie poprzednim konkursem, pewne jest, że nie wszyscy zainteresowani dostaną się na whitelistę. Aby docenić zaangażowanie społeczności na tak wczesnym etapie rozwoju, wszyscy, którzy wypełnią formularz, otrzymają airdrop tokenów $SPC. Całkowita wielkość airdropa to 100 000 tokenów, która zostanie rozdzielona proporcjonalnie na wszystkich uczestników.

Airdrop będzie do odebrania 2 miesiące po IDO.

Źródło: link

O Space Cartels

Space Cartels jest grą strategiczno-ekonomiczną, w którą będziesz mógł grać przez przeglądarkę, lub za pomocą dedykowanej aplikacji na iOS oraz Android.

W grze wcielimy się w szefa kartelu a jednym z naszych celów będzie walka z kartelami innych graczy. Rozgrywka będzie posiadała mocno rozbudowany element ekonomiczny – będziemy zatrudniać ludzi, oraz delegować ich do wykonywania określonych zadań. Istotne będzie inwestowanie w nieruchomości, ziemie a także rozwijanie technologii oraz budynków. W grze znajdziemy również ekwipunek w postaci NFT, który pozwoli nam zarabiać dodatkowe tokeny. 

O Space Cartels zdobędziesz również informacje na kanale youtube Michała Lewicz.

Aby być na bieżąco, śledź media społecznościowe Space Cartels

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl