W ekosystemie Terra pojawił się nowy projekt gry Play2Earn, tworzony przez polski zespół. Planowana data startu gry to czwarty kwartał bieżącego roku.

O grze

Space Cartels jest grą strategiczno-ekonomiczną, w którą będziesz mógł grać przez przeglądarkę, lub za pomocą dedykowanej aplikacji na iOS oraz Android.

W grze wcielimy się w szefa kartelu a jednym z naszych celów będzie walka z kartelami innych graczy. Rozgrywka będzie posiadała mocno rozbudowany element ekonomiczny – będziemy zatrudniać ludzi, oraz delegować ich do wykonywania określonych zadań. Istotne będzie inwestowanie w nieruchomości, ziemie a także rozwijanie technologii oraz budynków. W grze znajdziemy również ekwipunek w postaci NFT, który pozwoli nam zarabiać dodatkowe tokeny. 

Gra oferuje również wewnętrzny wolny rynek, na którym będziemy mogli handlować naszymi zasobami w odniesieniu do waluty Amero. Zasoby oraz waluta Amero nie będą NFT ani tokenami, którymi mógłbyś handlować poza grą.

Wolny rynek spowoduje, że ceny wszystkich zasobów będą zmieniały się dynamicznie i będą zależały od prawa popytu i podaży. Im większe będzie zapotrzebowanie graczy na dany zasób, tym bardziej wzrośnie jego cena.

Surowce kopalne takie jak ruda miedzi czy ruda żelaza nie będą wydobywane w pojedynczych budynkach, tylko w osobnych spółkach. Każdy gracz może zostać akcjonariuszem takiej spółki, lub założyć swoją.

Play2Earn

Każdy dzień będziesz zaczynał od wybrania zadań, które będziesz musiał wypełnić. Za wypełnianie zadań otrzymasz Dark Matter Tokens (DMT). Tokeny DMT można wykorzystać w grze lub sprzedać w dowolnym momencie poza grą (np. za UST).

Inwestycja początkowa

Aby móc wykonywać zadania, będziesz potrzebował odpowiedniej ilości energii. Aby taką energię zdobyć, potrzebny będzie zakup generatora. Generator będziesz mógł zakupić za 300UST i będzie to stały koszt. Jeżeli będziesz chciał zakończyć grę, będziesz mógł odsprzedać swój generator za taką samą cenę, nie ryzykując utraty zainwestowanych środków.

Z pewnością warto śledzić oficjalnego Twittera tego projektu, żeby być na bieżąco: Space Cartels

Bardziej szczegóły opis gry znajdziesz tutaj.

Media Space Cartels

Twitter – Twitter Space Cartels

Medium – Medium Space Cartels

Telegram – Telegram Space Cartels

Webiste – spacecartels.com

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl