Poniżej znajdziecie opis IDO SolChicks, wraz z szybko rosnącą listą osiągnięć zespołu, metrykami i zasadami IDO oraz odpowiednimi linkami.

Po tym jak wczoraj sfinalizowaliśmy IDO dla Angel Protocol, szybko ogłaszamy następne IDO, którym będzie IDO SolChicks dla ich tokena $CHICKS. IDO odbędzie się 26 listopada!

SolChicks jest prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną grą typu play-2-earn na blockchainie Solana. Jest to nasze pierwsze IDO cross-chain, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc to w końcu ogłosić wszystkim naszym StarTerranom. Z ponad 50.000 graczy zaangażowanych w demo SolChicks, stoimy przed naprawdę dużym wyzwaniem.

„Play-to-Earn ma na celu zakłócenie tradycyjnego sektora gier w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziano. Dzięki wsparciu naszych inwestorów strategicznych, nasz zespół jest zdeterminowany oraz nieugięty w budowaniu naszej pozycji dominującego gracza w nowej erze gier”. – William Wu, współzałożyciel i dyrektor generalny SolChicks

Co to jest SolChicks?

SolChicks to zupełnie nowa gra fantasy oparta na NFT typu play-2-earn z zespołem ponad 70 programistów z takich tytułów, jak PUBG, MapleStory, Dungeon Fighter i Tera, więc wiesz, że ten projekt to nie zabawa. Razem mają na celu zapewnienie rewolucyjnych wrażeń z gry MMORPG, jednocześnie zapewniając graczom ich własną szansę na zarobienie.

Z już dostępnym i grywalnym demo gry w rękach graczy, nie jest niespodzianką, że SolChicks jest już w rankingu #1 na CoinMarketCap, #1 gra P2E na Solana P2E i #1 najgorętsza kolekcja NFT na Solanart. Imponujące statystyki! Co więcej, cena NFT SolChick wzrosła o ponad 800%, a najniższa cena NFT wynosi $3.500, więc każdy gracz, który już jest w metaverse SolChicks, jest z pewnością zadowolony z gry, a ta jeszcze nie wyszła!

Więc z tym miejscem na ekspansję i obiecującymi statystykami, dlaczego nie chciałbyś wejść tak wcześnie, jak to tylko możliwe? Przyciągając rekordową ilość ponad 300 renomowanych inwestorów prywatnych, od gildii gier po kluczowych liderów opinii, takich jak CryptoBanter, wokół tego projektu jest mnóstwo szumu. I tak oto jesteśmy tutaj, na StarTerra, a to IDO to nasz najbardziej ekscytujący projekt cross-chain do tej pory. Z tymi ekscytującymi osiągnięciami dokonanymi jeszcze przed oficjalną premierą, z wersją alfa zaplanowaną na 1 kwartał 2022 roku, z pełną premierą gry w 4 kwartale 2022 roku, ta gra Play2Earn już wykonała kilka ważnych ruchów na rynku i już zebrała szum przed oficjalną premierą!

„Wkraczamy na nowy grunt, prowadząc konwergencję gier opartych na blockchain, które do tej pory nie miały jakości produkcji tradycyjnych gier, a także tradycyjnych rynków gier, które jeszcze nie przyjęły tego nowego modelu własności graczy i nagród”. Lewis Grafton, dyrektor operacyjny SolChicks

Kilka ważnych osiągnięć i rekordów pobitych przez SolChicks w ostatnim tygodniu

 • Ponad 50.000 graczy ukończyło demo gry SolChicks w pierwszym tygodniu od premiery
 • Miejsce #1 na CoinMarketCap, #1 gra P2E na Solana P2E, oraz #1 najgorętsza kolekcja NFT na Solanart.
 • Ogromny wzrost zainteresowania w mediach społecznościowych w ciągu siedmiu dni po wydaniu dema gry – liczba obserwujących na Twitterze wzrosła z 26k do 150k (+580%), na Telegramie z 13k do 125k (+960%), a na Discordzie z 66k do 110k (+67%).
 • Rekordowa liczba prywatnych inwestorów, z 328 prywatnymi inwestorami, w tym StarTerra Labs znanych VC, takich jak Blocore, AirAngels, GoldenTree, GD10, MetaVest Capital, Spartan Group i Master Ventures; główne gildie gier, takie jak Yield Guild Games; kluczowi liderzy opinii, tacy jak Crypto Banter i CryptoBirb; i wielu wysoko sprofilowanych aniołów.
 • Cena podłogowa SolChicks NFT wzrosła z 1,8 SOL do 17 SOL (+844%), co równa się około 3.500 USD za najniższą dostępną cenę NFT.
 • Rzadkie atrybuty SolChicks NFT zostały sprzedane nawet za 160 SOL (35 000 USD).
 • Jednoczesne uruchomienie na rekordowej liczbie launchpadów (ponad 30 launchpadów, w tym większość głównych launchpadów we wszystkich blockchainach).

Dzięki tym osiągnięciom SolChicks ugruntowało swoją pozycję jako najszybciej rozwijająca się gra P2E na rynku, z wersją alfa zaplanowaną do wydania w Q1 2022, a pełna gra ma zostać wydana w Q4 2022.

Szczegóły IDO

 • Całkowita podaż: 10,000,000,000
 • Cena tokena IDO: 0.05 $UST
 • Nabycie uprawnień: 25% TGE + 90 dni liniowo
 • Wartość zbiórki: 400,000 $UST
 • Tokeny: 8.000.000 $CHICKS

Metryka tokena

 • Token Ticker: $CHICKS
 • Sieć Blockchain: Solana
 • Całkowita podaż: 10,000,000,000
 • Początkowy obieg tokenów: 180,000,000
 • Początkowa kapitalizacja rynkowa: 9.000.000 $USDC (bez płynności giełdowej)

Zanim przejdziemy do zasad IDO, musimy podkreślić, że choć ta zbiórka pieniędzy odbywa się na naszym Launchpadzie na Terra, SolChicks startuje na Solana Blockchain i aby się zarejestrować, musisz dodać swój adres Solana Wallet, aby otrzymać swoje tokeny po wejściu na giełdę.

Jeśli nie posiadasz adresu Solana Wallet, skorzystaj z oficjalnego przewodnika, aby go utworzyć przed rejestracją, który znajdziesz tutaj: https://docs.solana.com/wallet-guide

Zasady IDO

Pay2Earn zostanie rozdany najlepszym uczestnikom we wszystkich frakcjach, ale będzie dostępny tylko dla uczestników, którzy utrzymają swoje tokeny stakowane do następnego IDO.

Tier Rekrut

 • Minimum STE: 250
 • Minimalny depozyt przedpłacony: 200 $UST
 • Procent alokacji z całkowitej kwoty podwyżki dla tego poziomu: 15%
 • 100% Loteria

Frakcje

 • Minimalna wartość STE: 3000
 • Minimalny depozyt przedpłacony: 500 $UST
 • Procent alokacji z całości zebranych środków: 16.66% dla każdej frakcji z dodatkowymi 15% do podziału między frakcje w ramach naszej Puli Gamifikowanej!
 • 50% Gwarantowane oraz 50% Loteria

Wszyscy członkowie frakcji otrzymują gwarantowaną alokację, która jest dzielona równo pomiędzy wszystkich członków frakcji. Dodatkowo masz szansę wygrać w loterii!

WhaleCraft

 • 100 najlepszych portfeli we wszystkich frakcjach otrzyma gwarantowany przydział.
 • Procent alokacji z całkowitej podwyżki dla tego poziomu: 20%.

*Brak szwadronów*

Jak obliczyć STE:

StarTerra Energy (STE) = $STT (pojedynczy zasób) + ($STT-UST LP x 1,25)

Za każde 250STE otrzymujesz 1 los na część loterii IDO!

Błyskawiczna Migracja

Wraz z SolChicks IDO wprowadziliśmy możliwość błyskawicznej migracji, aby połączyć gamifikacje w unikalny sposób! Będziesz mógł migrować z obecnej frakcji do innej w dowolnym momencie.

Na koniec IDO zrobimy snapshot, aby upewnić się, że właściwe przydziały są przyznawane uczestnikom, którzy mogli migrować w ostatnich chwilach.

W StarTerra staramy się dostarczyć uczestnikom naszych IDO najgorętsze i najbardziej pożądane projekty w Crypto!

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym IDO. Aby dowiedzieć się więcej o tym projekcie i samym IDO przejdź na naszą stronę StarTerra research:

https://app.starterra.io/project/solchicks

Sprawdź również linki SolChicks:

Website: https://www.solchicks.io/

Game Demo: https://www.solchicks.io/game-access

Medium: https://solchicks.medium.com/

Telegram: https://t.me/solchicksnft

Discord: https://discord.gg/solchicks

Twitter: https://twitter.com/SolChicksNFT

To the Hatchling’s of SolChicks and the Battlegrounds they Fight on,

StarTerra

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl