Pozdrowienia dla społeczności Shade,

Snapshoty dla airdropu Shade Protocol zostały oficjalnie zakończone. Oznacza to historyczny moment, ponieważ Shade Protocol będzie jednym z pierwszych airdropów wielołańcuchowych w Cosmosie, możliwym dzięki technologii IBC!

Snapshoty rozpoczęły się 7 listopada 2021 roku o godzinie 17:00. UTC +0 na Secret Network, Cosmos (Atom) oraz na Terra/Luna. Snapshoty zakończyły się 13 grudnia 2021 roku o godzinie 17:00. UTC +0.

Osoby, które delegowały się podczas serii snapshotów, zostaną włączone do airdropu Shade Protocol.

Obecnie programiści wraz z zespołem kończą ostateczny przegląd kodu airdropu Shade Protocol.

Aby użytkownicy mogli dowiedzieć się, ile $SHD otrzymają, przed airdropem uruchomimy kalkulator.

Bądźcie na bieżąco na twitterze, telegramie i discordzie Shade Protocol, gdzie pojawi się komunikat z linkiem do kalkulatora!

Ameryka Północna Przerwa Świąteczna

Główni deweloperzy i współpracownicy będą mieli czas wolny od świata blockchain i kodowania, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi podczas świąt w Ameryce Północnej od 18 grudnia do 2 stycznia. Dziękujemy za zrozumienie, że ci, którzy ciężko pracują nad budową Shade Protocol też są ludźmi i zasługują na przerwę od szaleństwa, jakim jest świat blockchain!

Po powrocie z wakacji, ostateczne przeglądy kodu airdropu Shade Protocol zostaną sfinalizowane. Gdy ten proces zostanie zakończony, data airdropu zostanie podana do publicznej wiadomości. Ze względu na wpływ świąt na ten harmonogram, airdrop odbędzie się pomiędzy pierwszą połową stycznia a 1 lutego 2022 roku. Wewnętrznie, można było podjąć próbę wymuszenia airdropu na początku stycznia, jednak w tym przypadku, cierpliwość okazała się rozsądna, zwłaszcza gdy ostatnie kroki obejmują wewnętrzny przegląd kodu airdropu.

Główni współpracownicy nadal pracują nad poprawą terminów, które są publikowane i oczekiwań wokół nich. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Shade Protocol z niecierpliwością czeka na oficjalną datę airdropu. Bądźcie na bieżąco, ponieważ jesteśmy o krok bliżej do uruchomienia przyszłości DeFi chroniącej prywatność.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami!

Telegram: https://t.me/ShadeProtocol

Twitter: https://twitter.com/Shade_Protocol

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl