Poniżej przedstawiamy kalkulator airdropu Shade Protocol!

Kalkulator Shade jest wynikiem wielu godzin ciężkiej pracy i opinii wielu współtwórców Shade – zapewniając jeden z najlepszych kalkulatorów multichain do tej pory. Kalkulator umożliwia użytkownikom importowanie i sprawdzanie ich indywidualnych portfeli dla airdropa $SHD, z automatycznym wykrywaniem portfela zamieniając proces obliczeniowy w bezproblemowe doświadczenie użytkownika.

Kalkulator SHD Airdrop dostępny jest pod adresem: https://airdrop.shadeprotocol.io/

Z airdropem związane są cztery kategorie: podstawowa wartość airdropa, kwalifikowana premia (zgodnie z oryginalnym blogiem airdropu) i mały zrzut 0,1% dla tych, którzy delegowali do współtwórców sieci Shade Protocol. Ponadto, Shade Protocol zaimplementował ograniczenie dla wielorybów w każdej indywidualnej sieci, a także system wykrywania korelacji oraz anomalii dzielenia na portfela wielorybów na kilka adresów.

Podział

Podział airdropów przedstawia się następująco:

  • Całkowita wysokość airdropów publicznych: 14,5% – 1.450.000 SHD
  • Bazowa kwota airdropu : 10% – 1,000,000SHD
  1. 36% z 10%, SCRT – 360,000 SHD
  2. 32% z 10%, ATOM – 320,000 SHD
  3. 32% z 10%, LUNA – 320 000 SHD

  • Bonus: 1.5% – 150,000 SHD
  • Bonusy węzła Core Contributor: 0.1% – 10,000 SHD (dla tych, którzy stakowali z węzłem typu core contributor, np. Secure Secrets)
  • Bonusy za zadania protokołu (przy starcie mainnetu): 1.4% – 140,000 SHD
  • Zachęta do testowania sieci: 1.5% – 150,000 SHD

Analityka

Poniżej przedstawiono szczegółowe zestawienie łącznych nagród z airdropów, łącznych kwot bazowych airdropów oraz premii za zdecentralizowany kwalifikator airdropów.

Base airdrop amounts
Base airdrop amounts
Base airdrop amounts
Base airdrop amounts
Airdrop decentralized qualifier bonus
Airdrop decentralized qualifier bonus
Airdrop decentralized qualifier bonus

Airdrop decentralized qualifier bonus

Ograniczenie dla wielorybów

Ze względu na wewnętrzne opinie społeczności Shade, zastosowano większy Whalecap, aby wypchnąć 7,6% z 14,5% dostaw zrzutów do mniejszych stakerów. To drastycznie zmieniło dystrybucję na korzyść mniejszych stakerów i zwiększy decentralizację protokołu. Specjalne podziękowania dla uczestników, którzy zauważyli centralizację zrzutów i zaproponowali możliwe do zastosowania zalecenia dotyczące dystrybucji.

Ameryka Północna Przerwa Świąteczna

Główni deweloperzy i współpracownicy będą mieli czas wolny od świata blockchain i kodowania, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi podczas świąt w Ameryce Północnej od 18 grudnia do 2 stycznia. Dziękujemy za zrozumienie, że ci, którzy ciężko pracują nad budową Shade Protocol też są ludźmi i zasługują na przerwę od szaleństwa, jakim jest świat blockchain!

Po powrocie z wakacji, ostateczne przeglądy kodu airdropu Shade Protocol zostaną sfinalizowane. Gdy ten proces zostanie zakończony, data airdropu zostanie podana do publicznej wiadomości. Ze względu na wpływ świąt na ten harmonogram, airdrop odbędzie się pomiędzy pierwszą połową stycznia a 1 lutego 2022 roku. Wewnętrznie, można było podjąć próbę wymuszenia airdropu na początku stycznia, jednak w tym przypadku, cierpliwość okazała się rozsądna, zwłaszcza gdy ostatnie kroki obejmują wewnętrzny przegląd kodu airdropu.

Główni współpracownicy nadal pracują nad poprawą terminów, które są publikowane i oczekiwań wokół nich. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Shade Protocol z niecierpliwością czeka na oficjalną datę airdropu. Bądźcie na bieżąco, ponieważ jesteśmy o krok bliżej do uruchomienia przyszłości DeFi chroniącej prywatność.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami!

Telegram: https://t.me/ShadeProtocol

Twitter: https://twitter.com/Shade_Protocol

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl