Z ogromną przyjemnością informujemy, że Sayve będzie współpracować z Pylon Protocol w celu wprowadzenia tokenów SAYVE na platformę Pylon.

Po serii wnikliwych dyskusji z zespołem Pylon, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie naszych tokenów na rynek w następujących fazach:

  1. Część tokenów zostanie najpierw zaoferowana poprzez pule Pylon Gateway, jako sposób na zaangażowanie inwestorów społecznościowych, jak również zachęcenie społeczności do zaangażowania;
  2. Następnie, po wydaniu naszego produktu alfa, wprowadzimy pozostałe tokeny na giełdę Pylon Swap.

Jako zapaleni członkowie ekosystemu TeFi, wierzymy w znaczenie budowania wysokiej jakości produktów przy znaczącym zaangażowaniu społeczności. Tylko dzięki komplementarnym relacjom, my, jako całość możemy rozwijać się razem.

Członkowie i założyciele są częścią rodziny Lunatic już od dłuższego czasu i chcielibyśmy pokazać nasze uznanie dla tej wspaniałej społeczności poprzez zapewnienie zainteresowania dla wszystkich naszych cennych członków społeczności.

Dla tokena $SAYVE nie było private oraz seed sale, nie było również inwestorów VC.

Członkowie społeczności będą jedynymi wczesnymi inwestorami w naszym projekcie.

Jesteśmy również zdeterminowani, aby zapewnić długoterminową wartość dla wszystkich naszych inwestorów poprzez budowanie wysokiej jakości, długotrwałych produktów. Dlatego tokeny zespołu są zablokowane na 1 rok, a następnie 3-letni liniowy okres nabywania uprawnień. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej podróży, której celem jest stworzenie długoterminowych wartości na Terra oraz pozyskanie kolejnego miliarda użytkowników TeFi.

Szczegóły puli SAYVE Pylon Gateway:

Łącznie 750M $SAYVE zostanie przydzielone do 3 puli Pylon, co stanowi 7,75% całkowitej podaży tokenów $SAYVE (10B).

Inwestorzy mogą zdeponować $UST w każdej z puli i otrzymać $SAYVE dystrybuowane liniowo w oparciu o alokację w dniu zapadalności.

Pule zostaną otwarte 8 grudnia 2021 r.

Zgodnie z poprzednimi pulami Pylon, depozyty $UST będą zablokowane na każdy okres puli i zostaną zwrócone po zakończeniu okresu nabywania uprawnień.

$SAYVE zostaną rozdzielone w oparciu o indywidualną kwotę depozytu proporcjonalnie do całkowitej kwoty zdeponowanej w każdej puli. APR dla każdej puli będzie obliczany na podstawie ceny rynkowej $SAYVE.

Zanim cena rynkowa zostanie ustalona poprzez pule płynności, cena zostanie ustalona na poziomie 1 SAYVE = $0,001 UST.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o każdej z puli:

PULA 1: 450 000 000 SAYVE

: 450M SAYVE będzie liniowo rozdzielane przez 18 miesięcy. UST zostaną zablokowane na 18 miesięcy, a nagrody będą dostępne po 9 miesiącach.

PULA 2: 225 000 000 SAYVE

225M SAYVE będzie rozdzielane liniowo przez 12 miesięcy. UST będą zablokowane na 12 miesięcy, a nagrody będą dostępne od 6 miesięcy.

PULA 3 : 75.000.000 SAYVE

750M SAYVE będzie rozdzielane liniowo przez 6 miesięcy. UST będą zablokowane na 6 miesięcy, a nagrody będą dostępne od 3 miesięcy.

Dodatkowe korzyści z Pool Deposits (ALPHA, NIE PRZEGAP)

Obecnie rozwijamy naszą aplikację Savings and Learn 2 Earn dApp.

W najbliższych tygodniach rozpoczniemy nasz program rekrutacji testerów alfa. Pewna liczba deponentów puli gateway zostanie losowo wybrana, aby być naszymi testerami alfa. Testerzy zostaną nagrodzeni gwarantowanym przydziałem swapów w naszym przyszłym Pylon Swap po stałej cenie (~2 miesiące po uruchomieniu puli) za ich wkład w rozwój dApp.

Jak wspomniano powyżej, Pylon Swap IDO odbędzie się około dwa miesiące po rozpoczęciu puli, wraz z uruchomieniem bety aplikacji Sayve.

Bądźcie na bieżąco z naszym Twitterem i Telegramem, aby uzyskać więcej informacji na temat Pylon Swap IDO. Chętnie przyjmiemy również wszelkie sugestie i zalecenia dotyczące uruchomienia Pylon Swap *hint hint* na Pylon Forum (https://forum.pylon.money).

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Czym jest Sayve Money możecie przeczytać na ich stronie https://www.sayve.money/

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl