Ostatnio zamieściliśmy na naszym portalu artykuł o launchu Sayve Protocol na Pylon. Jeżeli nie czytałeś tego artykułu, serdecznie zapraszam tutaj

Warto również podkreślić, że jak to z reguły bywa w ekosystemie Terra – Sayve Protocol przygotował dla stakerow $LUNA miłą nagrodę.

W artykule przedstawiającym podaż tokenów $SAYVE, znajdziemy informacje o planowanym airdropie.

Tak jak w przypadku Anchora, Mirrora, Pylona oraz ostatnio Valkyrie Protocol – będziemy mieli genesis airdrop, oraz cykliczny airdrop. 

Podaż tokenów

Podaż tokenów SAYVE jest ograniczona do 10.000.000.000 $SAYVE. Tokeny te mają być rozprowadzane przez co najmniej cztery lata. Po tym czasie nie będzie już więcej tokenów SAYVE wprowadzanych do podaży.

Plan dystrybucji

  • Pylon Launchpad: 1B (10%) tokenów zostanie rozdane wczesnym inwestorom poprzez Pylon IDO.
  • LUNA Staking Airdrop: 100M (1%) tokenów otrzymają stakerzy $LUNA w momencie startu.
  • LUNA Staking Rewards: 500M (5%) tokenów będzie liniowo dystrybuowanych do stakerów $LUNA przez okres 4 lat. Tokeny będą dystrybuowane co 100 000 bloków (mniej więcej co tydzień). Co 100 000 bloków wykonywane zostaną snapshoty w celu określenia kwalifikowalności do dystrybucji.
  • Zachęty dla użytkowników: 4B (40%) tokeny są liniowo uwalniane do użytkowników platformy
  • Fundusz Społecznościowy: 1,4B (14%) tokenów zostanie zarezerwowane dla Sayve Community Fund.
  • Rezerwa zespołu: 1,5B (15%) tokenów zostanie przyznanych w ciągu 4 lat zespołowi i doradcom.
  • Nagrody LP Staking: 1B (10%) tokenów zostanie rozdane dostawcom płynności pary SAYVE-UST w okresie 4 lat.
  • Partnerzy: 500M (5%) tokenów jest dystrybuowane do funduszu partnerskiego ekosystemu, który będzie wykorzystywany do marketingu i strategicznego pozyskiwania nowych użytkowników.

Kumulatywna dystrybucja tokenów (w milionach)

Zauważ, że chociaż 1.9B tokenów jest wybijanych podczas Genesis dla Partnerów i funduszu społecznościowego, to nie wejdą one do obiegu, będą jedynie przechowywane w portfelach do przyszłej dystrybucji.

Źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl