SafePal otrzymał dotację od Terra Foundation związaną z niedawną integracją aplikacji oraz aktywów ekosystemu Terra.

Czym jest SafePal?

SafePal ma na celu zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej dla użytkownika platformy zarządzania kryptowalutami. Poza aplikacją, która pozwala na łatwe oraz bezpiecznie zarządzanie oraz handlowanie kryptowalutami, jest to również pierwszy portfel sprzętowy wspierany przez Binance. SafePal obsługuje obecnie ponad 4 000 000 użytkowników z ponad 196 krajów dzięki unikalnym liniom produktów (w tym portfele sprzętowe oraz oprogramowanie) które są sparowane i zarządzane przez aplikację SafePal. 

Więcej informacji o SafePal znajdziesz tutaj.

Od wersji portfela SafePal 3.1.0, dodano wsparcie dla aktywów Terra Network i DApps. W świetle niedawnego zaangażowania w ekosystem Terra, Terra Foundation zapewniła zespołowi SafePal dotację na dalszą współpracę. SafePal będzie nadal rozwijać i budować głębszą synergię w ramach sieci Terra, oferując wsparcie dla aktywów protokołu, DApps i zapewniając strategiczne funkcje, takie jak Wallet Holder Offering, Earn i Giftbox, aby wspierać projekty w ekosystemie Terra.

SafePal dostarczył już niektóre z następujących funkcji:

  • Integracja UST & LUNA. SafePal zintegrował aktywa oparte o Terra, jak również dApps, a w przyszłości NFT.  
  • Fiat gateway. SafePal pracuje w kierunku wspomagania sieci Terra z dostawcami bramek fiat, takich jak Simplex i BTC Direct.
  • SafePal Swap. SafePal obsługuje $LUNA i $UST poprzez SafePal Swap pozwalając użytkownikom na bezproblemową wymianę aktywów kryptowalutowych w sieci Terra. (Więcej na temat wsparcia SafePal). 
  • Promocja DApp. SafePal i Terra będą współpracować w celu wspierania i promowania dApps projektu Terra, aby przyciągały one jak najwięcej użytkowników.
  • Liquidity mining. SafePal zbada możliwość wspierania wydobywania płynności w projektach Terra DeFi za pośrednictwem SafePal Earn. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ekscytujące aktualizacje i współpracę z ekosystemem Terra w przyszłości.

Widząc ogromne zapotrzebowanie naszej społeczności na integrację z Terra, nasz zespół programistów pilnie pracował nad zapewnieniem dostępu do aktywów i aplikacji DApps związanych z Terra. Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością dalszego rozwoju i zapewnienia wsparcia dla ekosystemu Terra.” Veronica CEO SafePal

Ważne linki

Terra
Twitter
Discord
Website

SafePal
Twitter
Discord
Website

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl