Prace nad grą zbliżają nas do premiery. Już wkrótce do pobrania będzie aplikacja Watch-to-Earn (W2E). Dzięki niej gracze będą mieli okazję zdobyć swoje pierwsze tokeny za oglądanie reklam. Dzięki tym tokenom będziecie mogli wejść do świata Robo i zacząć zarabiać na swoich działaniach! Twórcy przygotowali dla graczy przewodnik, jak w pełni wykorzystać możliwości gry RoboHero. Dzisiejsza część jest poświęcona możliwościom,, jakie daje oglądanie reklam, a także o tym, co należy zrobić po rozpoczęciu swojej przygody z grą i jak zdobywać coraz więcej środków.

Zdobywanie tokenów za oglądanie reklam

Pobranie aplikacji RoboHero W2E jest przepustką do zdobycia funduszy na swojego pierwszego robota. Jako użytkownik otrzymasz pulę reklam do obejrzenia, które będą się okresowo odnawiać. Po ich odtworzeniu będziesz mógł odebrać nagrody bezpośrednio na swój portfel. Kiedy uzbierasz odpowiednią kwotę, będziesz mógł kupić postać, aby wejść do metawersum i zacząć wypełniać misje. Dzięki W2E masz możliwość dołączenia do Robo bez początkowej inwestycji!

Witamy w metaverse 31337

Po zalogowaniu się do gry, będziesz mógł zacząć korzystać ze swojego robota! Zaczniesz wykonywać misje i ulepszać swoją postać. Gdy jej statystyki walki wzrosną, zrób krok naprzód w rozgrywce i weź udział w bitwach PvP. Ty i Twój przeciwnik ustalacie pulę tokenów dla zwycięzcy. Pamiętaj – jest to gra o sumie zerowej, jeśli Ty wygrasz, Twój przeciwnik straci wszystkie środki przeznaczone na pulę walki. Dla tej zasady nie ma wymówek, dlatego musisz mieć strategię i walczyć mądrze. Nie wszystko zależy od statystyk robota. Możecie wykorzystać elementy areny lub karty specjalne. To może odwrócić losy bitwy.

Wygrywanie bitew i posiadanie coraz większej ilości tokenów ROBO

Kiedy w pewnym momencie gry Twoja postać, którą kupiłeś za fundusze W2E, przestaje Ci wystarczać, oznacza to, że nadszedł czas na zdobycie nowego robota. Wybierasz frakcję, klasę i ruszasz do walki z zupełnie nową mocą. Stajesz się coraz lepszy, podobnie jak umiejętności Twojej postaci i Twoja taktyka. Liczba posiadanych przez Ciebie tokenów rośnie z każdym wykonanym zadaniem i wygraną walką. Co dalej?

Sprawdź, co znajdziesz w mystery boxach!

Rynek to miejsce, w którym wszyscy gracze mogą wymieniać się przedmiotami. Wymieniasz się ulepszeniami dla swojego robota NFT, pozbywając się w ten sposób tych, których nie potrzebujesz, a kupując te, które chcesz. W pewnym momencie postanawiasz zaryzykować. Masz możliwość kupienia mystery boxa, w którym możesz znaleźć rzadkie przedmioty. Niektóre z nich możesz sprzedać, aby zdobyć tokeny, a inne zatrzymać dla siebie, aby zdobyć jeszcze więcej zasobów dzięki wygrywaniu walk. Twój ekwipunek powinien rozwijać się razem z Twoją postacią i Tobą jako graczem.

#WeFightForLUNA

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl