Założyciel Terraform Labs, Do Kwon, złożył propozycję finansowania w wysokości 38,5 miliona dolarów ze skarbu społeczności Terra, w celu sponsorowania głównej drużyny amerykańskiej ligi sportowej, której nazwy nie wymienił. Finansowanie miałoby być w formie stablecoinów TerraUSD (UST).

„Ta propozycja obejmuje legendarną markę sportową w jednej z głównych czterech amerykańskich zawodowych lig sportowych – NFL, NBA, NHL i MLB” – powiedział Kwon we wtorek. „Ze względów prawnych nie możemy ujawnić nazwy tej drużyny, dopóki nie zakończy się okres głosowania i nie zostanie rozstrzygnięta umowa partnerska”.

National Football League (NFL), National Basketball Association (NBA), National Hockey League (NHL) i Major League Baseball (MLB) to cztery z największych lig sportowych na świecie. Razem przyciągają miliardy dolarów przychodów z reklam każdego roku i oferują jedne z najbardziej oglądanych wydarzeń sportowych.

The Community Pool of Singapore-based Terra jest jedną z największych zdecentralizowanych organizacji (DAO) w branży kryptowalutowej, z ponad 2,74 miliardami dolarów w aktywach.

DAO to organizacja oparta na blockchainie, często zarządzana przez jej rodzimy token kryptowalutowy. Posiadacze kolektywnie głosują nad decyzjami, aby określić przyszłość DAO, w przeciwieństwie do tradycyjnych firm, w których decyzje są podejmowane przez wybrany zarząd.

Jak zostaną wydane te pieniądze?

Zgodnie z propozycją Kwona, umowa miałaby pomóc w sfinansowaniu pięcioletniego wyłącznego partnerstwa w celu promowania marki Terra na terenie obiektów należących do drużyny oraz w jej sieci telewizyjnej.

Zgodnie z warunkami umowy, pula społeczności pokryje pełną kwotę po zawarciu umowy. Oznacza to roczne koszty w wysokości 7,50 mln dolarów przez pięć lat oraz 650 tys. dolarów na pokrycie kosztów brandingu.

Jeśli propozycja zostanie przyjęta przez społeczność Terra, środki zostaną przekazane do portfela z wieloma podpisami (multisig) kontrolowanego przez nowo utworzony Terra Community Trust (TCT).

Terra DAO jest bezpośrednim beneficjentem tego portfela i miałby trzech powierników: Radca Prawny Delphi Labs – Gabriel Shapiro, współzałożyciel RealVision – Remi Tetot oraz członek zarządu Draft Kings – Ryan Moore.

„Dostawa funduszy do TCT i ostatecznie do drużyny sportowej zostanie zrealizowana za pośrednictwem transakcji UST – USD z wiodącą i dobrze ocenianą firmą handlową” – powiedział Kwon we wniosku.

Źródło: link

Głosowanie

Głosowanie już trwa. Jeżeli jeszcze nie oddałeś głosu, możesz to zrobić za pośrednictwem Terra Station.

Zachęcamy również do zapoznania się z [REDACTED] 1/3

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl