Po przyjęciu najszybszej w historii Terry propozycji (Proposal 186 5-Yr. [REDACTED] Sports Partnership & Terra Community Trust (TCT) Formation), nadszedł czas na połączenie świata rzeczywistego z Terraverse.

Terra Community Trust (TCT) zawarła 5-letnią umowę partnerską o wartości 38,15 milionów dolarów z Washington Nationals MLB, której celem jest promowanie Terra w różnych miejscach na stadionie oraz w sieci telewizyjnej, a także podjęcie wysiłków w celu wprowadzenia UST jako akceptowalnej waluty w transakcjach na stadionie.

Washington Nationals

Od momentu powstania, drużyna Nationals stała się liderem innowacji dla kibiców, co czyni ją idealnym partnerem dla społeczności Terra. Począwszy od tego, że dziesięć lat temu jako pierwsza firma wprowadziła cyfrową sprzedaż biletów, aż po stworzenie najbardziej rozpowszechnionej platformy lojalnościowej w MLB, ta słynna drużyna MLB wciąż szuka sposobów, aby zaskoczyć i zachwycić swoich fanów.

Oto tylko kilka z technologicznych osiągnięć Nationals w ciągu ostatnich dziesięciu lat:

  • Pierwsza drużyna MLB, która używa cyfrowego systemu sprzedaży biletów na wszystkich bramkach obrotowych.
  • Pierwsza drużyna MLB, która umożliwiła płatności zbliżeniowe we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej.
  • Pierwsza drużyna MLB, która wdrożyła system sprzedaży biletów NFC podczas rozgrywek World Series.

Mistrzowie World Series 2019 z Waszyngtonu DC są dokładnie tym typem myślącej przyszłościowo, dużej marki, z którą społeczność Terra chce współpracować długoterminowo, aby wprowadzić UST do mas. W ramach tej umowy partnerskiej Washington Nationals dołoży komercyjnie uzasadnionych starań, aby wdrożyć UST jako akceptowaną walutę w transakcjach w obiekcie do początku sezonu 2023.

Przedstawiamy Terra @ Nationals Park

Szczegółowe informacje na temat sponsoringu można znaleźć w oryginalnym wpisie Do Kwon’a tutaj. Na razie przyjrzyjmy się, jak może wyglądać Nationals Park w tym sezonie, dzięki alfa dropowi od zespołu kreatywnego Washington Nationals.

Uwaga: Obrazy przedstawione poniżej to wizualizacje tego, jak mogą wyglądać elementy sponsorskie, ale nie są to zdjęcia zrobione bezpośrednio ze stadionu. Wiele z tych elementów zostanie ukończonych przed rozpoczęciem sezonu 2022.

Zwiększona świadomość i ekspozycja marki

Usytuowany bezpośrednio za płytą boiska, Terra Club będzie domem dla wybitnych fanów Nationals, których łączna kapitalizacja rynkowa wynosi 1 bilion dolarów (6 firm z listy Fortune 100 i 8 firm z listy Fortune 500). Fani ci stanowią dla firmy Terra nowy rynek zarówno na poziomie indywidualnym, jak i instytucjonalnym.

Oznakowanie stadionu i elastyczne komunikaty

Oprócz Terra Club, marka Terra będzie również eksponowana w bardzo widocznych miejscach wokół parku, w tym na tablicy o wymiarach 20 stóp na 7 stóp na lewym boisku, 580 stopach taśm LED na fasadzie, cyfrowych tablicach wyników poza miastem, cyfrowych tablicach w sieciach sprzedaży zewnętrznej oraz elastycznej sieci telewizyjnej w parku.

Ważne jest, aby zauważyć, że przekaz na tablicach cyfrowych i w sieci telewizyjnej może być dostosowywany do życzeń społeczności Terra w trakcie trwania pięciosezonowej umowy. Od momentu nawiązania współpracy Terra Community Trust (TCT) ma teraz pełną kontrolę nad aktywami marki Terra!

Niezwykły krok w kierunku uwolnienia pieniądza

Wraz z utworzeniem TCT i przyjęciem Prop 186, LUNAtics posiadają obecnie osobowość prawną i powszechny rozgłos niezbędny do poczynienia znaczących kroków w kierunku rozszerzenia dostępu do odpornych na cenzurę, zdecentralizowanych pieniędzy.

Teraz do społeczności Terra należy decyzja, w jaki sposób wykorzystać aktywa TCT do realizacji misji uwolnienia pieniądza; szansa jest w naszych (diamentowych) rękach.

Dla zainteresowanych, mapa prowadząca do stadionu.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl