Pylon Board, którego pomysłodawcą był laine_ust z Forum Pylon, to pierwszy projekt grantowy funduszu społecznościowego, którego celem jest pokrycie kosztów analizy danych dla Pylon Gateway, dystrybucji portfeli w pulach oraz stakingu $MINE.

Użytkownicy mogą połączyć się z Terra Station, aby uzyskać przegląd wszystkich depozytów puli projektów na Pylon Gateway, wraz z okresami nabywania uprawnień, oczekującymi nagrodami i datami, kiedy można się o nie ubiegać.

Użytkownicy mogą kliknąć na konkretną kartę Gateway Pools, aby zobaczyć historię poprzednich transakcji i zaangażowania w każdą pulę, w tym depozyty i roszczenia.

Użytkownicy mogą również sprawdzić w sekcji „Przegląd” ogólne statystyki Gateway Pool i wskaźniki wzrostu.

Do tej pory ponad 273,31 mln USD UST zostało zablokowane w 12 projektach Pylon Pool. W ciągu ostatnich 30 dni przybyło ponad 30,1 mln USD UST w depozytach.

Sekcja „Arbitrage” pokazuje potencjalne możliwości arbitrażu dla Liquid Pylon Pools. Wartość 0,95 oznacza 5% zniżki na UST.

Przyszłe wersje Pylon Board będą zawierały wskaźniki airdropów i całkowitą wartość zablokowaną w nadchodzących funduszach Pylon Funds.

Gateway Fund I ($GFI) zostanie uruchomiony w lutym (data zostanie podana niebawem) wraz z innymi DAO i Gildiami przygotowującymi się do uruchomienia jako Pylon Funds.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl