Glow Yield na swoim kanale na Medium informuje o nadchodzących zmianach dla społeczności Glow.

Niedawno zespół Pylon Protocol zwrócił się do twórców Glow z propozycją połączenia obu projektów. Propozycja polega na tym, że zespół Glow dołączyłby do istniejącego zespołu Pylon Core. Wszystkie istniejące i nadchodzące projekty (Glow Lotto oraz Glow Creators) zostałyby zintegrowane z ekosystemem Pylon. Byłaby to wielka chwila dla całego ekosystemu, ponieważ doszłoby do pierwszej fuzji tokenów.

Jak możemy przeczytać w złożonej propozycji, celem tego przejęcia jest zwiększenie wartości dla stakerów $MINE poprzez uzyskanie dostępu do kolejnych możliwości wzrostu w różnych segmentach rynku detalicznego, pogłębienie źródeł zysków oraz potencjalne integracje cross-chain.

Co to oznacza dla posiadaczy i stakerów $GLOW? W celu wyrównania długoterminowych zachęt i połączenia obu społeczności, przeprowadzona zostanie zamiana wszystkich tokenów $GLOW na tokeny $MINE.

Wiele dyskutowaliśmy w zespole i postrzegamy to jako niesamowitą okazję do wzmocnienia wizji Glow dotyczącej wprowadzenia DeFi do głównego nurtu. Zespół Pylon Protocol podziela naszą ambitną wizję i razem zbliżamy się o krok do jej realizacji – możemy przeczytać w oświadczeniu zespołu Glow Yield.

Co dalej

Aby wniosek stał się oficjalny, zostanie przedstawiony społeczności Pylon Protocol (możesz zapoznać się z jego pełną wersją tutaj) i poddany dyskusji na forum przez siedem dni, od 15 do 22 kwietnia. Po tym czasie propozycja zostanie poddana pod głosowanie (głosowanie odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku). Jeżeli głosowanie przebiegnie pomyślnie i otrzyma poparcie społeczności Glow i Pylon, połączenie stanie się faktem.

Zespół informuje, że w najbliższych dniach zostanie zorganizowana AMA na ten temat. 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, dołącz do kanału na Discordzie lub Telegramie. 

 Twitter

Discord

Telegram

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQWszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu. Redakcja Terrainfo.pl