Projekt o NFT, na którym wszyscy korzystają

MintDAO jest projektem uruchomionym w sieci Terra. MintDAO ma na celu stworzenie cyfrowej platformy mintowania NFT dla innych projektów, umożliwiającej tworzenie kolekcji NFT z narzędziami nagradzającymi ich posiadaczy. Każda kolekcja NFT będzie posiadała system nagradzania wygenerowany w unikalny sposób, dostosowany do niej, co przyniesie korzyści każdemu projektowi i społeczności.

Posiadacze NFT, poza wartością kolekcjonerską, otrzymają również korzyści w postaci yield farmingu oraz integracji z innymi platformami!

Nasza misja

MintDAO powstało w celu stworzenia cyfrowej platformy do mintowania NFT, która jest nowym standardem w przestrzeni kryptowalutowej, ponieważ rozwiązuje jeden z najczęstszych problemów posiadaczy NFT, platform, a nawet twórców. Ułatwiając platformom zewnętrznym tworzenie własnych NFT, z unikalną użytecznością do nagradzania ich posiadaczy.

Dzięki MintDAO, inne projekty nie muszą przeznaczać zasobów na opracowanie własnej technologii NFT, ich projektu oraz dostosowanego do nich systemu wynagradzania. Wszystko jest dostarczane przez MintDAO.

MintDAO może mieć duży wpływ na przestrzeń kryptowalutową, czyniąc NFT bardziej wartościowymi. W dłuższej perspektywie, to rozszerzenie użyteczności i wartości przyniesie zwiększoną popularność NFT wśród posiadaczy, inwestorów i innych projektów.

Dodatkowo, MintDAO może połączyć firmy spoza przestrzeni kryptowalutowej z NFT. Wchodzimy w główny nurt!

Nagrody dla posiadaczy NFT

Chcemy stworzyć NFT, które mają coś więcej niż tylko wartość kolektywną. Dlatego przenosimy NTF na wyższy poziom, dodając do nich yield farming za posiadanie naszych NFT. Oznacza to, że posiadacze są zawsze wynagradzani. Yield Farming gwarantuje pasywny dochód, a system nagradzania jest zawsze unikalny – dopasowany do potrzeb każdego pojedynczego projektu. W ten sposób posiadacze są motywowani. Możesz wykorzystać te tokeny jak chcesz. Na przykład, handlować nimi na rynku lub zachować do przyszłego głosowania nad propozycjami dotyczącymi zarządzania.

Narzędzia na platformach innych projektów

Ważnym aspektem działalności MintDAO jest rozwijanie kolekcji NFT we współpracy z innymi platformami. Chcemy mieć pewność, że NFT z naszych kolekcji mają unikalne narzędzia na tych platformach. Oto kilka przykładów:

● Kolekcja NFT może być tworzona we współpracy z platformą Yield Farm, która nagradza zarówno tokeny Mint, jak i tokeny Yield Farm CW20 w zależności od blokad posiadacza TVL NFT w tej platformie.

● Współpraca z grą wyścigową, w której NFT reprezentują samochody, które można używać w grze. Może zostać wprowadzony system rzadkości samochodów, dzięki czemu powstaną limitowane edycje samochodów, co stworzy dodatkową wartość dla NFT, gry i MintDAO. Użytkownicy mogą być również nagradzani MintTokenami podczas interakcji z inną platformą przy użyciu swoich NFT.

Zbudujmy MintDAO razem!

💬 Dołącz do naszego serwera Discord: https://discord.gg/BRF2PEetea

👀 Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/mintdao_io

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl