Galactic Gallery to nowy projekt w ekosystemie Terra. W pierwszym etapie przedstawia znakomity zbiór 999 artystycznych NFT. GG będzie zbiorem obrazów przedstawiających celebrytów związanych z szeroko pojętą sztuką, sportem i kulturą. Każda postać będzie posiadała Galaktyczną Duszę, będącą mieszanką kosmosu, szamanizmu i symboli popkultury.

Na społeczność Galactic Gallery składają się ludzie, którzy doceniają kunszt obrazów tworzonych przez jedną z założycielek projektu – UlaClarise. Ale projekt przede wszystkim ma łączyć różnych ludzi z całego świata. Ludzi z pasją, głodnych nowych doświadczeń i z doskonałym wyczuciem smaku. Czyjeś pochodzenie lub wyznanie nie będzie miało tu żadnego znaczenia.

Zespół Galactic Gallery 

Jak możemy przeczytać w artykule udostępnionym przez twróców – Każdy projekt zakończy się sukcesem, gdy właściwi ludzie znajdą się na właściwym miejscu.

Wybraliśmy ludzi pełnych pasji, kreatywnych i bardzo otwartych. Jesteśmy „gangiem” pełnym ambicji, zawsze dążącym do celu. Nasze szalone głowy są pełne pomysłów. Inspiracji szukamy wszędzie wokół siebie. Chcemy też wnieść coś dobrego do świata kryptowalut. Wierzymy, że sztuką trzeba się bawić, zarówno formą, jak i ekspresją. Jesteśmy perfekcjonistami, więc chcemy dać Wam to, co najlepsze.

UlaClarise – CEO, Co-founder Artist, malarka, szamanka tłumacząca język energii na kolory, wzory i kształty. Tańczy ze wszystkimi odcieniami palety barw. Jest kosmiczną wojowniczką i galaktyczną podróżniczką w jednym. Odwiedziła wiele miejsc i innych wymiarów. Jej prace są wizjami z tych podróży. Malując, opowiada historie, które widziała i czuła.

Elmenago – CEO, menedżer sportowy i łowca talentów. Przekształca swoje umiejętności menedżerskie w tematy związane ze sztuką. Zawsze jasno wyznacza cele i dąży do ich realizacji. Wyszukuje talenty z całego świata, rozwija i doskonali ich umiejętności.

Roadmap V1

 • Budowa społeczności i partnerstw – zespół pracuje nad rozwojem partnerstw oraz współpracy z ludźmi z branży muzycznej, sportowej i influencerami.
 • Marketing i PR – zajawki NFT, giveawaye i konkursy.
 • Mint NFT – 999 NFT będących prawdziwą sztuką – zespół chce stworzyć niezwykły sposób mintowania NFT na blockchainie Terra.
 • Utworzenie klubu Galactic Gallery OG – klub będzie dostępny tylko dla wczesnych posiadaczy OG i GG. Członkowie uzyskają dostęp do ukrytych korzyści.
 • Przedstawienie roadmapy V2 – Magic Drops, warsztaty artystyczne.

OG oraz whitelista

OG – Zamierzamy przyznawać miejsca osobom, które są aktywne i wnoszą wartość do społeczności. Każdy nowy członek otrzyma rangę Early Settler, a po pewnym czasie wybierzemy 50 członków OG. Członkowie OG to:

 • uczestniczący w rozmowach (nie spamujący)
 • przedstawiający dobre sugestie dotyczące rozwoju projektu
 • pomagający innym osobom
 • zapraszający inne wartościowe osoby do projektu,
 • podejmujące inne inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju społeczności!
 • żyją projektem i są jego częścią

Whitelista – Utworzymy whitelistę na której będzie 200 miejsc dla pozostałych członków, którzy dołączą do naszych konkursów i gier. Na whitelistę będzie się można dostać również poprzez giveawaye.

 • Nie ma whitelisty dla rankingu, nie chcemy spamu na czacie,
 • Ranking jest dostępny tylko na Czacie ogólnym, a następnie na Czacie OG.
 • Ranking jest tylko dla Zespołu, aby obserwować aktywność członków.
 • Możesz być członkiem OG i whitelisty.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź poniższe linki:

Twitter

Discord

Website

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl