Initial Participation Campaign (IPC) jest innowacyjnym programem aktywacji zdecentralizowanych aplikacji (dApp), który skupia się na ICO, IDO i innych wydarzeniach związanych z generowaniem tokenów (TGE). Zasilany przez Valkyrie, IPC wyrówna zachęty dla obu protokołów i ich użytkowników, a także zoptymalizuje najbardziej wydajne i uczciwe uruchomienie tokenów poprzez nagradzanie wczesnych użytkowników i zwolenników protokołów.

Mówiąc prościej, IPC daje użytkownikom wyłączny dostęp do wydarzenia generowania tokenów (TGE) danego protokołu poprzez ich uczestnictwo w protokole. Wykorzystując IPC Valkyrie, protokoły mogą ograniczyć lub priorytetowo traktować dostęp do uruchomienia tylko dla najbardziej zaangażowanych użytkowników, którzy poświęcili czas i zasoby na korzystanie z ich produktu i przyczynili się do ich wczesnego sukcesu. Jednocześnie, uczestnicy IPC nie tylko uzyskają ekskluzywny dostęp do tokenów, ale także dowiedzą się o nowych ofertach protokołów i zarobią dodatkowe $VKR za dzielenie się nimi ze społecznością.

Dzięki IPC ekosystem Terra wreszcie będzie miał bardziej sprawiedliwe wydarzenia związane z generowaniem tokenów i skorzysta ze zwiększonej świadomości nowych protokołów w tak rozwijającej się gospodarce.Nadszedł czas, aby zmienić wyobrażenie o uruchamianiu tokenów.

Kreator IPC / Protokół – Korzyści

  • Ukierunkowana dystrybucja do użytkowników bezpośrednio wchodzących w interakcję z protokołem
  • Nagradzanie aktywnych uczestników społeczności wczesnym dostępem do sprzedaży tokenów
  • Zwiększona świadomość i aktywność protokołu poprzez wykorzystanie istniejącej społeczności Valkyrie i kaskadowej struktury poleceń

Użytkownik IPC / posiadacz VKR – Korzyści

  • Ekskluzywny dostęp do sprzedaży tokenów w trakcie premiery
  • Otrzymanie dodatkowych nagród w postaci $VKR za aktywne uczestnictwo

O Valkyrie Protocol

Twitter

Telegram

Homepage

źródło: link

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami na temat Valkyrie Protocol.


Wszystkie artykuły znajdziecie w tagu Valkyrie Protocolhttps://www.terrainfo.pl/category/valkyrie-protocol/

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl