Pylon Gateway ma przyjemność ogłosić uruchomienie Orion Money poprzez Pylon Pool w dniu 1 listopada 2021 roku 13:00 UTC.

Pylon Pools to „bezstratna” metoda zarabiania na tokenach. Użytkownicy stakują swoje $UST, a w zamian otrzymują tokeny $ORION. Tokeny są nabywane linowo przez określony czas, a $UST uczestnicy otrzymują z powrotem na koniec okresu nabywania uprawnień.

Będzie jedna Pula Pylon z 12-miesięcznym okresem nabywania uprawnień, w którym 650.000 tokenów $ORION zostanie rozdzielanych proporcjonalnie do całkowitej kwoty $UST. Oznacza to, że osoby, które wcześnie złożyły depozyt otrzymają więcej tokenów, ale jednocześnie spóźnialscy będą mogli do niego dołączyć, kiedy tylko zechcą.

Pula Pylon dla $ORION zostanie otwarta dla depozytów 1 listopada 2021 13:00 UTC, podczas gdy dystrybucja tokenów rozpocznie się 2 listopada 2021 13:00 UTC, aby każdy mógł złożyć depozyt w ciągu pierwszych 24 godzin.

Tokeny $ORION będą liniowo możliwe do odebrania po miesiącu od rozpoczęcia dystrybucji tokenów, czyli od 2 grudnia 2021 13:00 UTC. Zdeponowane $UST pozostaną zablokowane do czasu wygaśnięcia okresu nabywania uprawnień.

Użytkownicy będą musieli posiadać 1000 $MINE, aby móc dokonywać jakichkolwiek wpłat do Puli Pylon dla $ORION.

Biorąc pod uwagę, że tokeny $ORION są obecnie w obiegu, zmienna roczna stopa procentowa (APR) będzie śledzić bieżące ceny rynkowe tokenów ORION.

Za dwa dni rozpoczyna się również IDO Orion Money na StarTerra. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszych artykułach.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl