Lunatycy,

Mamy nadzieję, że dobrze weszliście w rok 2022. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co nas czeka w tym roku. 

W dzisiejszym poście zamierzamy omówić główne kamienie milowe osiągnięte w 2021 roku, a także kolejne ogłoszenia, które dla Was przygotowaliśmy.

Listopad był dla nas fundamentalnym miesiącem, w którym po długim czasie budowania naszego pierwszego zestawu produktów, było widać efekty. Wśród rzeczy, które udało nam się osiągnąć, możemy wyróżnić:

 • Pierwsza z naszych dapps (zdecentralizowanych aplikacji), Glow Lotto, przeszła audyt Oak Security, wiodącej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem m.in. w ekosystemach Cosmos, Terra i Polkadot. Przyszłe aplikacje będą podlegać podobnym procedurom.
 • Opublikowaliśmy stronę Glow Yield i Lotto.
 • Otworzyliśmy kanał Discord, dając społeczności otwartą przestrzeń do zadawania pytań i dyskusji. Z ponad 2,7 tys. użytkowników w naszej społeczności i specjalnymi kanałami dla każdego z naszych dApps, nasz serwer Discord jest, wraz z Twitterem, najlepszym sposobem, aby być na bieżąco z postępami Glow.

W grudniu kontynuowaliśmy ciężką pracę w kierunku naszej premiery:

 • Ogłosiliśmy rundę Buidlers Round, rundę finansowania w wysokości 2 milionów dolarów od najlepszych budowniczych, technologów, twórców i strategów z ekosystemu Terra i nie tylko, zbierając gwiazdorski, praktyczny zespół, który pomoże Glow przynosić zyski milionom użytkowników, jednocześnie czyniąc $UST walutą internetu.
 • Udział społeczności w otwartych AMA, takich jak Twitter Spaces z @danku_r, jak również uzyskanie zasięgu YouTube (The Wealth Tip, GT Capital, itp.).
 • Po ogłoszeniu naszego partnerstwa z Pylon Protocol w celu przyspieszenia głównego nurtu adopcji Terra yields, zdecydowaliśmy się na dystrybucję 21M tokenów $GLOW poprzez Pylon Gateway. W ten sposób oferujemy potencjalnym inwestorom strategię uzyskania wczesnego dostępu do ekosystemu Glow. Szybko zbliżamy się do granicy $8.5M UST zdeponowanych środków. Nadal możesz wziąć udział poprzez ten link!
 • Upubliczniliśmy sieć testową Glow Lotto i zebraliśmy opinie społeczności. Pracujemy nad kilkoma drobnymi poprawkami, ale ogólne odczucia są bardzo pozytywne.

W końcu nadszeł styczeń, a będzie to dla nas jeden z najbardziej ekscytujących miesięcy. Poniżej to, co wkrótce nadejdzie!

 • Pierwszą z rzeczy, którą ogłosimy jest data uruchomienia mainnetu Glow Lotto. Dzięki niemu, ludzie będą mogli wziąć udział w losowaniach z rzeczywistymi $UST, z możliwością wygrania cotygodniowego jackpota.
 • Styczeń będzie również miesiącem, w którym token $GLOW zostanie ostatecznie uruchomiony. Z łączną podażą tokenów w wysokości 1 miliarda (które mają być rozprowadzone w ciągu kilku lat), pozwoli on członkom społeczności zarządzać protokołem poprzez staking. Siła głosu będzie wprost proporcjonalna do ilości posiadanych tokenów $GLOW, którą każdy członek stakuje na swoim koncie.
 • Kontrakty będą oparte na otwartych źródłach, dzięki czemu będą publicznie dostępne.
 • Więcej szczegółów na temat tego, jak ubiegać się o airdrop. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do niego tutaj!
 • Ogłoszenie Glow Creators i wydanie strony docelowej. Umożliwi to twórcom i społecznościom gromadzenie wartości wraz z ich fanami i wczesnymi zwolennikami, zapewniając narzędzia do maksymalizacji zaangażowania fanów za pomocą web3, a także budując ekonomię tokenów społecznościowych.
 • Więcej AMA, filmów i materiałów marketingowych już wkrótce!

Bądźcie na bieżąco na naszym Twitterze i Discordzie. Pierwsze z ogłoszeń już za kilka godzin!

źródło: link

Więcej informacji o airdropie Glow Yield znajdziesz w naszym artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl