Jak zaczynaliśmy

PlayNity przeszło długą drogę zanim wprowadziło na rynek swój token $PLY. Uważnie obserwowaliśmy rozwój gier w ramach rynku kryptowalut. Później przyszedł nam do głowy pomysł – stworzenia gildii dla graczy w obszarze Play to Earn. Mieli już doświadczenie z graczami z gildii Poker. Od kwietnia 2021 roku, rynek P2E i NFT gwałtownie się rozrósł, więc grupa entuzjastów w końcu zaczęła pracować nad PlayNity.

Zebraliśmy $1.4M w stablecoinach, uruchomiliśmy token $PLY zarówno na Terra jak i Binance Smart Chain. Niedawno pojawiła się informacja o Airdropie dla Early Stakerów. Nasi inwestorzy mogą śledzić wykresy tokena $PLY i transakcje na CoinHall, CoinGecko i CoinMarketCap. Zespół IT sfinalizował audyty bezpieczeństwa BSC i smartkontraktów Terra. Zakończyliśmy proces instalacji i konfiguracji naszej aplikacji. Pojawiło się wiele istotnych aktualizacji i ulepszeń w naszej strategii projektu.

Poprosiliśmy o głosowanie w ankiecie, aby umieścić PlayNity na liście TOP na CoinHall. Rozpoczęliśmy nowe kampanie marketingowe z pierwszymi partnerami, takimi jak Gugus z Axie Infinity. Rozpoczęliśmy rekrutację graczy do naszej gildii i mamy już ponad 3000 zgłoszeń. Podjęta została decyzja o zainwestowaniu w prywatną przedsprzedaż SolChicks, oraz podstawowe zespoły Play 2 Earn.

Plany na grudzień 2021 – styczeń 2022

Na grudzień planowane jest zainwestowanie 500 000$ w NFT w grach. Skupimy się głównie na Axie Infinity Battle 2.0, oraz Thetan Arena, choć w planach mamy dużo więcej gier, więc bądźcie czujni! Chcemy szkolić naszych stypendystów, więc przygotowujemy dla nich specjalny kurs. Pracujemy również nad programem dla stypendystów na okres próbny. Celem naszej gildii jest posiadanie 500-1000 graczy jednocześnie. Ponadto, zostanie wprowadzony program promocji trenerów.

Czas świąteczny i sylwestrowy to idealny moment na prezenty! Airdrop dla naszych Early Stakerów będzie jednym z nich. Inwestorzy $PLY mogą się więc go spodziewać już niebawem.

Rozpoczniemy procedury związane z naszym pierwszym CEXem. 600 000$ ze skarbca będzie stakowane w Anchor Protocol na 20% APY. Nastąpi pierwszy buyback tokenów $PLY, oraz spalenie z zysków w grze.

W międzyczasie będziemy rozbudowywać nasz zespół, nawiązywać współpracę z artystami i influencerami. Uruchomimy bardzo dużo kampanii marketingowych.

Plany na luty – marzec 2022

Zamierzamy reinwestować nasze zyski w grze. Naszym celem jest zakup od 2 do 4 milionów dolarów P2E NFT. Ważne jest dla nas, aby w pełni zautomatyzować zyski z gry kierowane do token stakerów. Będziemy pracować nad matrycą kompetencji stypendystów, która znacznie ułatwi i przyspieszy cały proces. Planujemy sfinalizować notowania $PLY na CEX, oraz rozpocząć rozwój nowych łańcuchów.

Wdrożony zostanie protokół pożyczek NFT, oraz w pełni zautomatyzowany system rekrutacji. Celem naszej gildii jest zdobycie 2000 graczy. Zaczniemy testować naszą aplikację od podstaw, a następnie wypuścimy aplikacje na Androida i iOS. Jednym z celów jest stworzenie naszej własnej kolekcji NFT i Landów. PlayNity nie zamierza na tym poprzestać i będzie rozszerzać swoje portfolio o nowe gry z wysokim ROI.

Plany na Q2-Q3 2022

W Q2-Q3 2022 naszym celem jest posiadanie w naszej Gildii od 5000 do 10000 graczy. Zamierzamy wdrożyć własność fraktalną NFT. Naszym celem jest zgromadzenie 25-50M$ w skarbcu PlayNity. To pomoże nam również dotrzeć do wiodących partnerów w branży gier, którzy wchodzą na rynek kryptowalut. Zostanie ujawniona nasza struktura dla Landów i NFT powiązanych z gildią. Wprowadzimy w życie system dystrybucji stypendystów wspierany przez sztuczną inteligencję.

Dla lepszego zrozumienia i dotarcia do szerszej publiczności będziemy uczestniczyć w konferencjach i wystawach dotyczących gier. Co więcej, będziemy mieli wsparcie dla wielu języków i rozszerzenie do wielu łańcuchów. Nasza aplikacja będzie w ciągłym rozwoju i ulepszaniu. Planujemy wprowadzić $PLY na inne CEX, oraz wdrożyć rozwiązanie dla rampy $PLY – fiat.

A to dopiero początek! Bardziej szczegółową roadmapę opublikujemy niebawem.

Linki PlayNity:

Website | Twitter | Telegram Chat | Discord | Facebook

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl