Po wczorajszej wzmiance o PlayNity IDO, które pojawiło się w mediach StarTerra, naturalną rzeczą jest, abyśmy dali Wam trochę wglądu w techniczne aspekty tego, co zamierzamy Wam wszystkim zaoferować. Nie jest tajemnicą, że w StarTerra uważamy, że gry nie tylko wprowadzą kryptowaluty do głównego nurtu, ale także potencjalnie przyniosą duże dochody, bez względu na warunki rynkowe!

Wizja PlayNity obejmuje zapewnienie graczom dostępnej platformy zbudowanej na blockchainach Terra i BSC! PlayNity zapewnia inwestorom możliwość zarabiania ROI z gier Play2Earn bez angażowania się w procesy w grze. Dodatkowo gracze mają możliwość grania w gry P2E bez ryzyka oraz bez żadnego wymogu kapitałowego! To z kolei tworzy współzależną społeczność wykorzystującą wdrożone rozwiązania PlayNity DAO dla inwestorów, graczy, menedżerów i trenerów. Dzięki ich aspektowi Play2Earn każda rola zawsze będzie generować zysk, niezależnie od warunków rynkowych.

Wykwalifikowany i wysoce doświadczony zespół z licznymi specjalistami IT i blockchain, ciężko pracował, aby stworzyć wielofunkcyjną platformę, która zadowoli każdego użytkownika, pozwalając każdej roli zarobić więcej niż mogliby niezależnie. W ramach PlayNity DAO, gracze mogą zarobić od 40-80% swoich zarobków w grze, w zależności od nagród w tabeli liderów i należnych zachęt, bez żadnej początkowej inwestycji, co nigdy wcześniej nie było spotykane.

Ponadto menedżerowie i trenerzy (w prostych słowach, doświadczeni członkowie społeczności, którzy pomagają w nauczaniu graczy o grach i ich prawidłowym użytkowaniu lub w zarządzaniu NFT klanu, przydzielaniu i rekrutowaniu graczy i trenerów itp.) będą mogli pasywnie zarabiać od graczy pod ich wskazówki bezpośrednio przy użyciu DAO z aż 4% na gracza z dalszymi dotacjami na zarządzanie NFT.

Zespół PlayNity wprowadził również przejrzystą mechanikę dostawcy (inwestora), co oznacza, że jeśli inwestor nie chce koniecznie angażować się w proces gry, jest to całkowicie możliwe. Zamiast tego, dostawcy mogą stakować swoje tokeny $PLY i dzięki czemu mogą zarobić nawet 10-20% zwrotu miesięcznie z zarobków w grze plus zachęty.

Należy przyznać, że nie wszystkie aktywa dostawcy mogą być wykorzystywane przez graczy przez cały czas, więc kupując token DAO i stakując go w puli, zachęty będą odgrywać ważną rolę, zapewniając oczekiwaną całkowitą wartość APY do 100% – 200%. W miarę rozwoju projektu, zarabiania większej ilości pieniędzy i zmiany liczby dostawców stakingowych, APY będzie się naturalnie wahać.

Dzięki proporcjonalnym podziałom premii lojalnościowych i innych zachęt do aktywności w grze, aby upewnić się, że każda rola zarabia minimalną zaplanowaną kwotę, nikt nie zostanie zmuszony do tworzenia własnych procesów.

W związku z tym, że IDO rozpocznie się już 03.12.2021, ujawniamy szczegóły IDO i metryki.

Szczegóły StarTerra IDO

 • Całkowita podaż: 150,000,000
 • Cena tokena IDO: 0.07 $UST
 • Vesting: 10% TGE + 9 miesięczny liniowy
 • Wysokość zbiórki: 400,000 $UST

Metryka IDO

 • Ticker: $PLY
 • Sieć Blockchain: Terra, BSC
 • Podaż tokenów: 150,000,000
 • Wycena projektu: 10.500.000 UST
 • Początkowy obieg tokenów: 8.550.000
 • Początkowa kapitalizacja rynkowa: 598.500 UST

Zasady IDO

Pay2Earn zostanie rozdane najlepszym uczestnikom we wszystkich frakcjach, ale będzie dostępne tylko dla uczestników, którzy utrzymają swoje tokeny stakowane do następnego IDO.

Tier Rekrut

 • Minimalna wartość STE: 250
 • Minimalny depozyt: 150 $UST
 • Procent alokacji z całkowitej kwoty dla tego poziomu: 15%

Frakcja

 • Minimalna wartość STE: 3000
 • Minimalny depozyt: 400 $UST
 • Procent alokacji z całkowitej puli: 15% dla każdej frakcji z dodatkowymi 15% do podziału między frakcje w ramach naszej Gamifikowanej Puli!
 • Wszyscy członkowie otrzymują gwarantowany przydział, który jest dzielony równo między wszystkich członków frakcji

WhaleCraft

 • 100 najlepszych portfeli we wszystkich frakcjach otrzyma gwarantowany przydział.
 • Procent alokacji dla tego poziomu: 20%.

*Brak szwadronów dla tej zbiórki

*Maksymalna kwota depozytu: 10,000 UST

Konkurs PlayNitty SweepWidget

W tym nadchodzącym IDO, będziemy również organizować loterię fundraisingową, na $PLY warte 20,000 $UST, które zostaną rozdane uczestnikom w StarTerra za pomocą kampanii w mediach społecznościowych! Dokładne szczegóły ogłosimy przed rozpoczęciem IDO!

Podsumowując, ten projekt brzmi więcej niż obiecująco! Strona tego IDO będzie dostępna w najbliższych dniach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co PlayNity ma do zaoferowania, spójrz na te linki:

Website: https://playnity.io/

Whitepaper: https://playnity.io/uploads/WhitePaper_PlayNity

Telegram: https://t.me/PLAYNITY

Twitter: https://twitter.com/play_nity

Discord: https://discord.com/invite/playnity

Upewnijcie się, że jesteście na bieżąco z naszymi mediami społecznościowymi, aby uzyskać więcej aktualizacji i ekscytujących ogłoszeń, a my życzymy Wam wszystkim powodzenia w naszych nadchodzących IDO.

To the Gamers of PlayNity and Beyond,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl