Krótki przegląd naszego partnera IDO, firmy Luart, oraz ich platformy NFT!

Obecnie w StarTerra wiele się dzieje, wraz z nadchodzącym IDO SolChicks (otwarcie rejestracji już jutro). Aby utrzymać Was w ciągłym napięciu, przedstawiamy Wam kolejnego partnera oraz nadchodzące IDO, Luart!

Po niedawnym ogłoszeniu naszego partnerstwa z Luart, jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ujawnić, że ich IDO na naszej platformie pojawi się już wkrótce. Luart to nowa, porywająca wizja, której celem jest dostarczenie platformy NFT z grywalizacją Play2Earn na blockchainie Terra, nawiasem mówiąc, jednej z pierwszych w swoim rodzaju. Wykorzystując piękny interfejs użytkownika i włączając aspekty gamifikacji zarówno dla twórców, jak i graczy, Luart jest chętny do wypełnienia luki w ekosystemie Terra. Luart jest eleganckim i funkcjonalnym rynkiem NFT, launchpadem NFT, galerią NFT oraz platformą aukcyjną, która wykorzystuje system punktacji w postaci awatarów, losowych skrzynek NFT oraz stakingu, w którym użytkownicy są nagradzani poza rodzimymi tokenami.

Poprzez proste stakowanie ich rodzimego tokena $LUART, będziesz nie tylko kupującym, ale również graczem, zdobywając NFT, wczesne uruchomienia i inne zachęty! Co więcej, używając $UST na ich platformie, będziesz mógł nie tylko nabyć NFT, ale także będziesz miał szansę na zakup pudełek NFT, które zawierają ekskluzywne NFT wybrane przez zespół Luart. Gdy Luart zdobędzie przyczółek w ekosystemie Terra, planuje połączyć NFT w wielu sieciach, dając inwestorom dostęp do kolekcji wszystkich kryptowalut!

Jeśli chodzi o gamifikację, Luart użyje LUA Power, aby przypisać użytkownikom punkty za konkretne wydarzenia i działania, w których biorą udział na platformie. Może to obejmować udział w ekskluzywnych wydarzeniach, posiadanie awatarów Luart, zakup pudełek Luart NFT Box, handel i posiadanie NFT oraz wiele innych! Ale jakie korzyści płyną z systemu punktacji? Luart wykorzysta system punktacji wraz z tablicą liderów, aby stworzyć warstwę Minting, dostęp do ekskluzywnych wydarzeń oraz inne niezapowiedziane funkcje!

Ogłosimy dokładne szczegóły IDO wraz z głębszym podziałem Luart i funkcji tokena $LUART w późniejszym terminie, ale dowiedz się więcej o Luart pod poniższymi linkami:

Website: https://luart.io/

Medium: https://luart-io.medium.com/

Telegram: https://t.me/luart_io

Discord: https://discord.com/invite/5ADJ738tfu

Twitter: https://twitter.com/luart_io

Jesteśmy podekscytowani, że będziemy nadal dostarczać naszym uczestnikom najbardziej innowacyjne projekty, takie jak Luart, które wykraczają poza standardy branżowe!

To the cosmonauts of Luart and Beyond,

StarTerra

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl