Believe, Empower, Become! Pod wpływem słów autorów Kinchance, zespół StarTerra nie mógł się oprzeć, aby nie zagłębić się w ten ekscytujący projekt, który niedawno został wprowadzony do przestrzeni kryptowalutowej Terra. StarTerranie, pozwólcie nam wprowadzić Was do świata szans!

Kinchance to pierwszy projekt, który prezentuje jedyne w swoim rodzaju połączenie – piłkę nożną i blockchain. Na początku może się to wydawać zaskakujące, ale w tym przypadku istnieje misja, która wszystko wyjaśnia!

Celem Kinchance jest stworzenie akademii piłkarskiej w Demokratycznej Republice Konga i pomoc dzieciom, których warunki życia nie pozwalają na odpowiedni trening, oraz zostanie przyszłymi supergwiazdami sportu. StarTerra zdecydowała się nawiązać współpracę z Kinchance, ponieważ zespół stawia na szczytne cele, a ten projekt zdecydowanie reprezentuje pełną nadziei ideę pomocy młodym mieszkańcom Demokratycznej Republiki Konga w poprawie ich życia, a jednocześnie daje nam możliwość zapoznania naszej społeczności z koncepcją blockchain na najwyższym poziomie!

Aby lepiej zrozumieć tę koncepcję, konieczne trzeba przedstawić Wam jej pełnych pasji liderów. Prezesem i założycielem firmy jest Dominik Ebebenge, którego cała kariera zawodowa była poświęcona piłce nożnej. Najpierw został zawodowym piłkarzem, a następnie negocjatorem transferów i uznanym ekspertem piłkarskim. Do współpracy przy tworzeniu innowacyjnej akademii piłkarskiej zaprosił swoich wieloletnich przyjaciół, znanych biznesmenów – Bogusława Leśnodorskiego i Krzysztofa Stanowskiego.

Ale jak dokładnie Kinchance jest powiązany z technologią blockchain i metaverse? Mówiąc najprościej, społeczność osób, które zdecydują się wesprzeć ten szczytny pomysł i zainwestować w projekt, będzie miała udział w zyskach generowanych przez transfery zawodników. Połowa zysków z transferów uczniów akademii Kinchance, a także graczy wybranych przez skautów Kinchance zostanie rozdzielona pomiędzy posiadaczy tokena o nazwie $CHANCE.

Token $CHANCE otworzy drzwi do uczestnictwa z pierwszej ręki w tworzeniu społeczności, której decyzje będą miały wpływ na przyszłość Kinchance. Co więcej, członkowie społeczności będą mogli również kupować karty NFT obiecujących zawodników, co pozwoli im samodzielnie stać się skautami piłkarskimi i czerpać korzyści premium z wyników i postępów zawodników.

Jednym z kluczowych aspektów projektu jest sama akademia. Ten w dużej mierze samowystarczalny obiekt będzie położony na obrzeżach Kinshasy i będzie obejmował 4 pełnowymiarowe boiska, zakwaterowanie dla 150 zawodników i pracowników, siłownię, basen i wiele innych.

To jeszcze nie wszystko! Kolejną ważną częścią projektu jest plan stworzenia piłkarskiego metaversum! Dzięki szerokiemu zastosowaniu technologii VR Kinchance zapewni niezrównane wirtualne doświadczenia, które pozwolą użytkownikom w pełni zanurzyć się w metaversum poprzez uczestnictwo w meczach, sesjach treningowych i po prostu być częścią codziennego życia w akademii.

StarTerra jest zdumiona złożonością tego projektu i wszystkim, co ma on do zaoferowania zarówno inwestorom, jak i młodej społeczności piłkarskiej w DRK. Jeden artykuł nie wystarczy, aby przedstawić wszystkie poziomy stojące za Kinchance, dlatego gorąco polecamy zagłębienie się w szczegóły i dowiedzenie się więcej o tej niesamowitej okazji.

Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź poniższe linki Kinchance!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem na temat tokenomi $CHANCE.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl