Dzięki szybko rozwijającemu się ekosystemowi Terra, mimo że wciąż znajduje się on we wczesnej fazie rozwoju, widać już zdolność adaptacji i wyrafinowanie otaczającego go blockchainu, a dodanie LunaVerse tylko to potwierdza. LunaVerse to Metaverse, wirtualny świat zbudowany na blockchainie Terra, z połączeniem realistycznych modeli miast w 3D oraz nieruchomości NFT połączonych z depozytami przynoszącymi zyski na protokołach DeFi. Wykorzystując silnik gry Unreal w połączeniu z Cesium (oprogramowanie geoprzestrzenne), LunaVerse ma na celu stworzenie metawersum o wysokiej wierności, do którego dostęp można uzyskać za pomocą wielu różnych urządzeń, jednocześnie płynnie integrując się z Terra.

LunaVerse, którego roadmap zawiera pełnowartościową grę z postaciami, przenosi Twoje zasoby na wyciągnięcie ręki dzięki interakcji z projektami protokołu Terra. W późniejszej wersji 2.0 LunaVerse, właściciele NFT będą mogli tworzyć lub podnajmować nowe lokalizacje, zapewniając głębię, jakiej nigdy wcześniej nie odkryto w koncepcji wirtualnego świata. Jednak LunaVerse szczyci się koncepcją połączenia NFT z protokołami DeFi, więc jak to działa?

Kiedy nieruchomość (NFT) zostaje zakupiona, 80% wartości zakupu jest wpłacane do konkretnego DeFi, na którym dana nieruchomość jest oparta (np. Anchor Protocol). Następnie, właściciel otrzymuje wartość w tokenach LUV od skarbu lub to, co jest znane jako „czynsz”. 80% zwrotu z tego protokołu DeFi jest wysyłane do skarbu LunaVerse, a 20% jest reinwestowane w sam protokół. Początkowo tokeny będą pochodziły z przydziału yield farming, ale gdy ten się skończy, będzie można je kupić na rynku.

Gracze będą mogli nie tylko w łatwy sposób wchodzić w interakcje z protokołami DeFi poprzez system NFT LunaVerse, ale także będą losowe airdropy i nagrody rozrzucone po metawersum, które gracze będą mogli odkrywać, przy czym obszary o lepszej lokalizacji i ruchu będą naturalnie, tak jak w prawdziwym świecie, bardziej wartościowe.

Podsumowując, jest to nowy projekt łączący NFT i protokoły DeFi w zabawny i ekscytujący sposób, mający na celu dostarczenie prostego i łatwego w użyciu interfejsu użytkownika, który pozwoli każdemu graczowi, bez względu na jego wiedzę na temat kryptowalut, w pełni doświadczyć tego, co Terra ma do zaoferowania w stymulującym doświadczeniu 3d. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o LunaVerse, w najbliższych dniach na naszej stronie internetowej pojawi się strona poświęcona IDO tego projektu. Do tego czasu polecamy poniższe linki, które Wam w tym pomogą.

Website: https://lunaverse.io/

Twitter: https://t.me/lunaverse_io

Telegram: https://t.me/lunaverse_io

Litepaper: https://lunaverse.io/litepaper

LunaVerse 1.0: https://lunaverse.io/lunaverse

Kolejny obszerny projekt na horyzoncie StarTerra, upewnijcie się, że nie przegapicie więcej szczegółów, gdyż wkrótce zostaną one ogłoszone na naszych mediach społecznościowych!

źródło: link

Jeżeli chcesz zapoznać się z poprzednimi artykułami o StarTerra, kliknij tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl