Jesteśmy podekscytowani mogąc dzisiaj ogłosić nowe partnerstwo pomiędzy Glow i Pylon. Wszystko to aby przyspieszyć wykorzystanie programowalnych pieniędzy ($UST) i stablecoinów przynoszących zyski w całym Internecie. Partnerstwo to pomoże szybko uruchomić bardziej rozbudowane produkty DeFi głównego nurtu, ułatwiając użytkownikom dostęp do zysków bez względu na to, gdzie się znajdują.

Glow jest światem dApps, które wykorzystują programowalne pieniądze i yield, aby odblokować mainstreamowe doświadczenia produktowe, jakich jeszcze nie było. Nasz nadrzędny cel jest jasny: dostarczyć zyski DeFi na rynek masowy, wprowadzając kolejny miliard użytkowników do kryptowalut.

„Indywidualnie jesteśmy jedną kroplą, ale razem jesteśmy oceanem” – Ryunosuske Satoro

Osiągnięcie tak ambitnego celu nie będzie łatwe. Mówiąc dokładniej, patrzymy na TAM (total addressable market – całkowity adresowalny rynek) przekraczający 100 miliardów dolarów, co będzie wymagało od nas nie tylko włożenia w to wysiłku, ale także współpracy z innymi graczami w ekosystemie kryptowalut, a zwłaszcza w ekosystemie Terra. Po dokładnej ocenie wszystkich dostępnych opcji, jesteśmy zachwyceni współpracą z Pylon Protocol, doświadczonym zespołem, z którym dzielimy wspólną wizję.

Obiecujące partnerstwo

Pierwszym dodatkiem do naszego świata dApps jest Glow Lotto, loteria z wygraną lub konto oszczędnościowe powiązane z nagrodami, skontrolowane przez Oak Security i gotowe do uruchomienia. Glow Creators, nasz flagowy produkt (w przygotowaniu), to zdecentralizowana aplikacja, która umożliwia twórcom budowanie własnej społeczności opartej na tokenach i ich tokenach społecznościowych bez odbierania pieniędzy swoim fanom. Oba te produkty wykorzystują zyski z Anchor.

Jednak ekosystem Terra rozrasta się i wkrótce dostępne będą nowe, ekscytujące źródła dochodu poza Anchor. Nasze partnerstwo z firmą Pylon, wykorzystujące Pylon’s yield redirection SDK, umożliwi przyszłym Glow dApps wykorzystanie tych nowych źródeł dochodu, dzięki czemu nasz pakiet produktów stanie się bardziej obszerny i zróżnicowany.

Jednocześnie, przyszłe wyróżnione funkcje naszego Glow SDK, takie jak crypto-to-crypto on-ramps, mogą być również zintegrowane z produktami Pylon. Wyobraź sobie przyszłość, w której mógłbyś zainwestować dowolną kryptowalutę z dowolnego łańcucha w pulę Pylon Gateway. Możliwości ekspansji są nieograniczone, a to przyniesie ogromne korzyści posiadaczom tokenów natywnego zarządzania obu projektów, odpowiednio MINE i GLOW.

„Platformy, które integrują programowalny DeFi yield pozwalają na innowacje wokół sposobów, w jaki tradycyjne płatności zostały ustrukturyzowane. Podczas gdy Pylon zapewnia bazową infrastrukturę do przekierowania dochodu, Glow będzie obiecującym, skoncentrowanym na sektorze detalicznym, który ma na celu przyciągnięcie głównego nurtu. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę”. – Woojin, założyciel Pylon Protocol

Stoimy przed ogromną szansą dostarczenia DeFi Terra yields do kolejnego miliarda użytkowników. To partnerstwo łączy w sobie głębokie doświadczenie w zakresie społecznych i B2C produktów fintech z zespołu Glow z niesamowitym zestawem umiejętności zespołu Pylon w zakresie przekierowania zysków, tokenomi i ekosystemu Terra.

źródło: link

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami na temat Glow Yield, w tym artykule o airdropie dla społeczności ekosystemu Terra!

Zachęcamy również do odwiedzenia stron projektów oraz twittera.

Twitter: Glow Yield oraz Pylon Protocol

Website: Glow Yield oraz Pylon Protocol

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl