W dniu dzisiejszym, poznaliśmy nowy projekt, który będzie miał swoje IDO na launchpadzie StarTerra. W poniższym artykule przedstawiamy stworzony przez Kyte.One AirLyft – Pakiet produktów wielołańcuchowych skupiający się na wprowadzeniu DeFi do świata rzeczywistego!

Flagowy produkt Kyte.One, AirLyft, to platforma growth hacking dla startupów kryptowalutowych, która integruje się z innymi smartkontraktami, aby tworzyć satysfakcjonujące wydarzenia dla społeczności. Potrzeba stworzenia takiego produktu pojawiła się w związku z obecnym stanem sfery kryptowalutowej, która jest pełna wszechobecnych botów. Misją AirLyft jest walka z tymi botami, oraz wprowadzenie rzeczywistego, dynamicznego zaangażowania i legalnego uczestnictwa w świecie blockchain.

Jak to ma działać? Tak naprawdę wszystko tylko dzięki wykorzystaniu jednej platformy! Wydarzenia takie jak airdropy, giveawaye, quizy, konkursy i AMA, jeśli są dobrze przeprowadzone, mogą sprawić, że projekt szybko zyskuje zwolenników i dodaje wielu lojalnych członków do swojej społeczności. Autorzy AirLyft wykorzystali swoje wcześniejsze doświadczenia marketingowe i włożyli je w zapewnienie projektom startupowym możliwości prowadzenia niestandardowych wydarzeń, i nadawania im ogromnego zasięgu.

AirLyft służy do angażowania użytkowników w różne wydarzenia, aby później nagradzać ich nagrodami w postaci tokenów $KTE, NFT, tokenów natywnych startupów i innych. Aby zapewnić dystrybucję nagród, organizacje blokują swoje nagrody na łańcuchu w smartkontrakcie AirLyft. Projekt oferuje możliwości nie tylko dla startupów, ale także dla osób indywidualnych, launchpadów i VC, aby połączyć ich na wczesnych etapach rozwoju produktu i zbudować długotrwałe relacje.

AirLyft posiada wiele innowacyjnych funkcji, a jedną z nich jest integracja smartkontraktów. AirLyft będzie miał możliwość analizowania dowolnego innego smartkontraktu i nakładania na niego warunków. Warunki te mogą być następnie wykorzystane do tworzenia zdarzeń opartych na wykorzystaniu platformy. Organizacja korzystająca z platformy może uruchamiać zdarzenia bez pisania nawet jednego kawałka kodu, a jedynie konfigurując AirLyft do odczytywania danych i przetwarzania danych wyjściowych.

Ważne linki

Twitter

Website

Medium

Whitepaper

Telegram

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl