Na Medium Orion Money pojawił się artykuł z nowym produktem na Terra – ASTROBooster. Szczegóły ASTROBoostera przedstawimy w poniższym artykule. 

Na początku artykułu twórcy Orion Money dziękują społeczności Terra za bardzo duże wsparcie. Ponad 115 000 osób na Twitterze i ponad 50 000 na Telegramie, Discordzie i Medium jest dla zespołu ogromną motywacją do dalszej pracy i rozwijania produktów na Terra. 

Ponadto, zespół podkreśla swoją przynależność do ekosystemu Terra, wskazując trzy kluczowe elementy i przekonania:

 1. DeFi – a w zasadzie TeFi – powinno być niewiarygodnie łatwe do zrozumienia i korzystania dla przeciętnego użytkownika, a nie tylko akredytowanych inwestorów.
 2. Astroport – DEX, który szybko staje się podstawą całego ekosystemu Terra. Astroport będzie odgrywał kluczową rolę w otwieraniu bram dla TeFi, dzięki głębokim pulom płynności i bardzo nowoczesnemu UX.
 3. Wreszcie, co nie mniej ważne, społeczność NFT na Terra. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów ekosystemu.

Orion Money postanowił połączyć wszystkie trzy elementy, a efektem tego jest ASTROBooster.

Czym jest ASTROBooster?

ASTROBooster ma pomagać każdemu w ekosystemie Terra zarabiać najwyższe stawki na posiadanych $ASTRO. 

Konwersja i stakling ASTRO/xASTRO będzie pierwszą fazą startu ASTROBooster. Po niej nastąpi faza druga, z pulą wymiany xASTRO-orionASTRO i faza trzecia, ze zwiększonym APY dla LP Astroport.

Zamień swoje tokeny $ASTRO lub xASTRO na pochodny token orionASTRO

W ASTROBooster będziesz mógł zamienić swoje tokeny $ASTRO lub xASTRO na pochodne tokeny orionASTRO po kursie 1 orionASTRO za 1 xASTRO.

orionASTRO uprawnia Cię do nastęujących korzyści:

 • 100% nagród za x/vxASTRO tak, jak w przypadku zablokowania xASTRO na Astroport na okres dwóch pełnych lat!
 • Dodatkowe 15% wszystkich nagród LP z Astroport (niebawem będzie dostępne ponad 40 LP)
 • Więcej nagród w tokenach $ORION (wkrótce również będą automatycznie kompensowane)
 • Możliwość wygrania ponad 1000 Terra NFT (Orion będzie organizować ponad 50 giveawayów NFT dziennie)

Dlaczego warto wpłacić swoje ASTRO/xASTRO do ASTROBoostera Orion Money?

 1. Szacuje się, że łączne nagrody w programie ASTROBooster będą najwyższe na rynku. Nie tylko znacznie wyższe niż oryginalne nagrody x/vxASTRO, ale prawdopodobnie wyższe również od tego, co proponują inne projekty.
 2. Zaczniesz otrzymywać nagrody natychmiast po konwersji i zastakowaniu ASTRO/xASTRO – bez 3-miesięcznego czasu oczekiwania!
 3. Nagrody będą najwyższe w momencie uruchomienia projektu, więc warto przekonwertować i stakować ASTRO/xASTRO od samego uruchomienia ASTROBoostera!

Zwiększ APY swoich Astroport LP dzięki $ORION i stakowaniu NFT

Będziesz mógł stakować Astroport LP (lub tworzyć nowe) w ASTROBooster. Domyślnie otrzymasz do 80% zwiększone nagrody za LP, a dodatkowe APY zostanie zwiększone, gdy będziesz również stakować tokeny $ORION lub wybrane Terra NFT. Uruchomienie LP w ASTROBooster rozpocznie się wraz z utworzeniem puli xASTRO-orionASTRO. Pula ta będzie będzie wypłacać znaczące nagrody dla swoich użytkowników.

Powyższe rozwiązania będą generować dodatkowe korzyści dla tokena $ORION, Orion Money i jego społeczności. Będzie to również krok w kierunku wprowadzenia ve-tokenomiki również dla $ORION.

Kiedy zastakujesz NFT Terra, będziesz mógł bardziej zwiększyć swoje APY. Zespół Orion planuje w ASTROBoosterze wprowadzić rónież wiele innych funkcji związanych z NFT. Mają to być między innymi:

 • Staking NFT
 • Pożyczanie NFT
 • Analityka NFT i kalkulator rzadkości

Więcej szczegółów na temat tego, jak to działa, można znaleźć na poniższej infografice:

Kiedy start ASTROBoostera?

Zespół Orion Money już od jakiegoś czasu pracuje nad ASTROBoosterem. Obecnie prace są już finalizowane, a spodziewane uruchomienie to 29 kwietnia (piątek).

Dokładna godzina zostanie podany przez Orion na Twitterze.

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl