StarTerranie,

Rada jest zadowolona z twojej siły, ponieważ rośnie liczba członków w każdej frakcji. Wojownicy, musicie nadal szerzyć świadomość naszego Sojuszu StarTerry dla misji IDO, bitwy stają się coraz bardziej intensywne, a to wciąż dopiero początek! Interstellars mógł wygrać naszą pierwszą misję IDO, ale Lunatics wrócili z zemstą, by dorównać Interstellars! Kto podbije pasmo planet zawierających najczystszego Oriona we Wszechświecie!

Zanim pomówimy o Orion Money Flash-Post-IDO, chcielibyśmy ogłosić, że od 2 listopada od 18:00 UTC (19:00 czasu polskiego) można sprawdzić wyniki IDO Terra Land na naszej stronie https://app.starterra.io/project/terraland/results.

W tym samym czasie depozyty przedpłacone (prefund deposit) zostały odblokowane do czasu rozpoczęcia Orion Money Flash-Post-IDO, które rozpocznie się 3 listopada o 17:00 UTC (18:00 czasu polskiego)

Pracujemy nad umożliwieniem wypłaty Waszych depozytów przedpłaconych. W przypadku gdy nie uczestniczysz w poniższym IDO, będziesz mógł bezpiecznie wypłacić swoje środki. Dopóki nie będziemy w stanie przetestować i zaimplementować niezbędnego kodu do smart kontraktów, a Ty zechciałbyś usunąć swój depozyt przedpłaty, musisz to zrobić przed rozpoczęciem następnego IDO.

Ogłosimy zwycięzców konkursu Terra Land SweepWidget przed wydarzeniem zbiórki funduszy Orion Money.

Orion Money Flash-Post-IDO

3 listopada o godzinie 17:00 UTC (18:00 czasu polskiego) rozpoczniemy rejestrację na zbiórkę pieniędzy do Orion Money, a rejestracja na to wydarzenie zakończy się 4 listopada o godzinie 19:00 UTC (20:00 czasu polskiego).

Wizją Orion Money jest stać się wielołańcuchowym bankiem stablecoinów zapewniającym płynne i bezproblemowe oszczędzanie, pożyczki i wydatki w stablecoinach. W banku stablecoin Orion Money zaplanowaliśmy trzy główne produkty — Orion Saver, Orion Yield and Insurance oraz Orion Pay. Orion Money w unikalny sposób zapewnia wysokie zyski z innych sieci, takich jak Terra, użytkownikom protokołu Ethereum dzięki łatwym w użyciu dApps.

Orion Money już wystartował na sieci Ethereum i będzie to jedna z pierwszych okazji do zakupu tokena w ekosystemie Terry.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym projekcie i IDO na naszej stronie badawczej: https://app.starterra.io/project/orion lub w naszym artykule https://www.terrainfo.pl/ido-orion-money/

Możesz również dowiedzieć się szczegółów dotyczących aktualnej ceny, kapitalizacji rynkowej i innych, korzystając z poniższych linków: https://www.coingecko.com/en/coins/orion-money

https://coinmarketcap.com/currencies/orion-money/

Parametry IDO:


Kwota zbiórki: 110,000 $UST
Cena tokena w IDO: 0.15 $UST
TGE (Token Generation Event): 0%
Uwalnianie (Vesting): 6 miesięcy dziennie liniowo

Zasady IDO

  • Tier Rekrut, Frakcje i WhaleCraft będą dostępne, ale ze względu na wielkość zbiórki, Szwadrony (Squadrons) nie mogą brać udziału.
  • Tier Rekrut otrzyma swoje alokacje w wysokości 200 $UST, i pozostanie on loteryjny
  • Frakcje będą miały alokacje w wysokości 300 $UST, jednak będą oparte wyłącznie na loterii i nie będą miały gwarantowanej części.
  • WhaleCraft otrzyma swoje alokacje w wielkości 400 $UST i będą ograniczone do 50 najlepszych portfeli.
  • Minimalny depozyt przedpłacony dla tego Flash IDO wynosi 200 $UST dla Tieru Rekrut i 300 $UST dla Tierów Frakcyjnych
  • 5 alokacji WhaleCraft (400 $UST każdy) zostaną przyznane szczęśliwym zwycięzcom loterii wśród członków niższych poziomów

Play2Earn

Po raz pierwszy wdrożymy Play2Earn podczas Orion Money Flash-Post-IDO! W przypadku tego IDO, StarTerra będzie integrować przedpłaty z Anchor Protocol na czas trwania zbiórki. Połowa wygenerowanego zysku z Anchora (wynoszącego 20%) zostanie przeznaczona na Play2Earn. Najlepszym graczom oraz szczęśliwym zwycięzcom loterii wypłacimy nagrody w $UST. Z kolei druga połowa zostanie przeznaczona na SKUP + SPALENIE (BUY + BURN) naszego natywnego tokena $STT. W przyszłych wydarzeniach wypłacimy $UST wszystkim deponentom Prefund, jak zostało to opisane w naszej whitepaperze (możecie zapoznać się z tym systemem -> tutaj w dziale Pre-Funding Contribution System ).

W StarTerra dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymywać naszych obietnic i na bieżąco aktualizujemy funkcje dla graczy. Rozwijając i testując nasze smart kontrakty, jako priorytet traktujemy bezpieczeństwo graczy/inwestorów i doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie!

Roadmap

StarTerra Post-TGE-IDO

Po Orion Money Flash-Post-IDO, w dniach 6–8 listopada będziemy przeprowadzać (Wreszcie!) StarTerra Post-TGE-IDO. To było długo wyczekiwana zbiórka, którą musieliśmy odłożyć w czasie, aby dopasować się do naszych partnerów zbierających fundusze, aby zapewnić jak największą wartość dla hodlerów oraz stakerów $STT. W najbliższych dniach opublikujemy szczegóły naszego własnego IDO $STT i chcemy podziękować wszystkim, którzy zainwestowali w StarTerre, dając tym osobom możliwość zakupu naszego tokena po cenie listingu czyli 0.14 $UST z 0% odblokowanymi z góry tokenami i 6 miesięcznym liniowym okresem uwalniania (Daily Linear Vesting). Nasza strona $STT Research będzie dostępna przed zakończeniem Orion Money Flash-Post-IDO.

Deviants’ Factions

Po StarTerra Post-TGE-IDO zbierzemy fundusze na pierwszą w historii grę karcianą NFT w ekosystemie Terra, Deviants’ Factions! To INO (Initial NFT Offering) będzie limitowane i nie będzie wymagać KYC (Know Your Customers). Strona z dokładnym opisem Deviants’ Factions będzie dostępna przed rozpoczęciem IDO Orion Money, jednak aby uzyskać więcej informacji na temat tego INO, odwiedź nasz artykuł tutaj: https://medium.com/@StarTerra/deviants-factions-x-starterra-ino-615ebecbc7b6

Niebawem ogłosimy naszego kolejnego partnera w zakresie pozyskiwania funduszy, więc bądź na bieżąco z oficjalnymi kanałami!

Aktualizacje

Pomijając partnerów pozyskiwania funduszy, zespół programistów StarTerra pracuje dzień i noc, aby dostarczyć zapowiedziane (oraz niezapowiedziane) funkcje, takie jak wspomniane wcześniej odblokowanie wpłat z góry (prefunded deposit unlock), Play2Earn, a także integracja NFT, migracje frakcji, Multi-Planetary Farming i wiele, wiele więcej! Chcielibyśmy podkreślić, że to dopiero początek podróży w głąb Wszechświata, a V2 naszej platformy jest tuż za rogiem!

To the Orion Money Belt and Beyond,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl