Aby wesprzeć rozwój ekosystemu Terra, OKEx ma przyjemność ogłosić notowanie UST na naszych rynkach spot. Ponadto, uruchomione zostaną relatywne produkty OKEx Earn, więc bądźcie czujni!

Handel UST rozpocznie się zgodnie z następującym harmonogramem:

  1. Otwarcie depozytów UST o godzinie 7:00 UTC w dniu 4 listopada.
  2. Handel spot dla UST/USDT otwiera się o godzinie 10:00 UTC w dniu 4 listopada.
  3. Wypłaty UST otwierają się o 10:00 UTC w dniu 5 listopada.

TerraUSD (UST) to zdecentralizowany i algorytmiczny stablecoin należący do blockchainu Terra. Jest to skalowalna moneta przynosząca zyski, powiązana wartościowo z dolarem amerykańskim. TerraUSD została stworzona w celu dostarczenia wartości społeczności Terra i zaoferowania skalowalnego rozwiązania dla DeFi w obliczu poważnych problemów ze skalowalnością, z którymi borykają się inni liderzy stablecoinów, tacy jak Dai. Tak więc TerraUSD obiecuje użytkownikom wyższy poziom skalowalności, dokładności stóp procentowych i wykorzystania interchain.

  • Nazwa aktywa: TerraUSD
  • Ticker: UST
  • Całkowita podaż: 2,826,954,222
  • Podaż w obiegu: 2,826,954,222

(Dane z 4 listopada, źródło: Coingecko)

Ostrzeżenie o ryzyku: Handel aktywami cyfrowymi wiąże się ze znacznym ryzykiem i może spowodować utratę zainwestowanego przez Ciebie kapitału. Powinieneś upewnić się, że w pełni rozumiesz związane z tym ryzyko i wziąć pod uwagę swój poziom doświadczenia, cele inwestycyjne, a w razie potrzeby zasięgnąć niezależnej porady finansowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego wpisu, prosimy o kontakt z nami w oficjalnej grupie OKEx Telegram lub za pośrednictwem Centrum Wsparcia.

OKEx,

4 listopada 2021 r.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl