Tłumaczenie artykułu Medium Data Visualization Contest Winner

Po otrzymaniu wielu niesamowitych zgłoszeń od naszej społeczności do konkursu wizualizacji danych StarTerra, wyłoniliśmy zwycięzcę!

Pierwsze miejsce zajął @bioocian — Rafał, który stworzył nie tylko wizualizację danych, ale także dashboard, na którym użytkownicy mogą sprawdzić i zobaczyć, gdzie znajdują się wśród stakerów $STT! Zapraszam do korzystania z jego dzieła pod adresem:

http://stt-staking-stats.com/

Rafał wygrywa 100 tokenów $STT o wartości obecnie ponad 500 $, a my będziemy się starać o potencjalną dalszą współpracę dla przyszłych zbiorów danych!

Zdobywcy drugiego miejsca

Chociaż początkowo mieliśmy wybrać tylko jednego zwycięzcę, zgłoszenia były zbyt dobre, aby ogłosić tylko jednego bohatera, dlatego wybraliśmy również dwa miejsca wicemistrzów, które obie otrzymają 25$ STT za swój waleczny wysiłek! Wicemistrzami są:

@Wojtek02718620 — Tabela w Arkuszach Google

oraz

@grh87

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i chcielibyśmy poinformować społeczność oraz tych, którzy nie wygrali, że wkrótce ogłosimy kolejny konkurs za pośrednictwem StarTerra Labs!

Przez pozostałą część tygodnia skupimy się na ogłoszeniu zasad dotyczących dokładnej specyfiki naszego pierwszego IDO, w tym wielkości alokacji, szans na wygraną i startu w nadchodzących dniach!

Niech wasze satelity będą skierowane na nasz kanał na Twitterze i ogłoszeniach, bo to będzie początek niesamowitej podróży w kosmos!

To Luna and Beyond,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl