Twórcy Astroportu wierzą w jedną rzecz ponad wszystko: radykalną decentralizację. Aby osiągnąć ten cel, musimy udostępnić na zasadach open-source cały kod i własność intelektualną projektu.

Już teraz Astroport udostępnił skontrolowany kod dla Liquidity Bootstrapping Pools (LBPs), nazwę marki Astroport oraz projekt graficzny, który został wykorzystany w projekcie. Wkrótce udostępnimy także rdzeń smartkontraktów i interfejs użytkownika (front-end UI)*.

W Astroport wszystko, co może być własnością społeczności, będzie własnością społeczności.

Być może, co najważniejsze, społeczność musi być właścicielem procesów decyzyjnych w Astroport. Dlatego też jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić przyspieszenie harmonogramu emisji tokenów Astroport.

Astroport ponad dwukrotnie zwiększy emisję ASTRO w pierwszym roku dla ASTRO Generatorów. Dodatkowo, generatory te będą dystrybuować nagrody ASTRO oraz, tam gdzie to możliwe, podwójne nagrody w postaci tokenów innych projektów, takich jak Anchor czy Pylon.

Oznacza to, że w roku 1 wskaźnik emisji ASTRO wzrośnie z 49 milionów tokenów ASTRO do 100 milionów tokenów ASTRO. Stanowi to 10% całkowitej podaży (z 1 miliarda tokenów) i 20,408% z 490 milionów tokenów przeznaczonych dla LP.

Każdego roku po roku 1, emisja będzie się zmniejszać o 20,408% rocznie. Oznacza to, że Astroport rozprowadzi 79,59 mln tokenów ASTRO do LP w roku 2, 63,35 mln w roku 3 itd. W sumie, emisje będą dostępne do roku 2090 (69 lat od teraz), jak pokazano w tabeli na dole tego artykułu.

Dowiedz się, które pule otrzymają te emisje z naszego ostatniego artykułu: Announcing Astroport’s post-launch ASTRO emissions schedule. Należy pamiętać, że te emisje LP są oddzielne i dodatkowe w stosunku do nagród lockdrop, airdrop i ASTRO-UST Liquidity Bootstrapping Pool, które zostały omówione tutaj. Wszystkie inne emisje pozostają bez zmian.

Efektem netto tej modyfikacji jest szybka dystrybucja tokenów w pierwszym roku. Dzięki temu harmonogram emisji w kolejnych latach zostanie wygładzony, a więcej ASTRO trafi tam, gdzie jego miejsce – w ręce społeczności – znacznie szybciej.

*Ograniczone aspekty estetyczne UI – np. czcionki na licencji – mogą być zastąpione alternatywnymi, otwartymi źródłami w repozytorium open-source.

WYŁĄCZENIE: Ten artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Przed podjęciem interakcji z Astroport, zapoznaj się z zastrzeżeniami dotyczącymi projektu tutaj.

https://astroport.medium.com/astroport-disclaimers-38dee1f94300

Śledź Astroport na Twitterze, aby otrzymywać wszystkie najnowsze transmisje: https://twitter.com/astroport_fi.

źródło: link

Koniecznie zapoznaj się z naszymi poprzednimi publikacjami na temat klikając w Astroport.

Szczególnie polecamy artykuł:

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl