Airdrop Kujira; Zakończenie rejestracji do StarTerra Post-TGE-IDO; Vesting Orion Money; Tydzień Buy+Burn; Zestawienie Projektów

W dzisiejszych ogłoszeniach pomówimy o:

  • Airdropie Kujira
  • Zakończeniu rejestracji do StarTerra Post-TGE-IDO
  • Vestingu Orion Money
  • Zestawieniu Projektów (Lineup)

Airdrop Kujira

Niedługo po zakończeniu StarTerra Post-TGE-IDO (więcej szczegółów poniżej), Kujira będzie wykonywać snapshot dla stakerów $STT (zarówno tych z SAS jak i z LP), na podstawie którego zostanie rozdystrybuowane 1,500,000 tokenów po TGE wyłącznie na StarTerran!

Kujira IDO wystartuje 12 listopada, dokładne szczegóły ogłosimy dzień wcześniej.

Strona Kujira Research: https://app.starterra.io/project/kujira

Linki do Kujira

Strona InternetowaTwitter | Telegram | Medium | ORCA | Litepaper |

Vesting Orion Money

Chcielibyśmy pogratulować Orion Money udanej premiery tokena $ORION na Terra! Dzisiaj o godzinie 15:00 UTC (16:00 czasu polskiego) kontrakty vestingowe tokena $ORION zostaną uruchomione na stronie internetowej StarTerra. Link zostanie uruchomiony o 15:00 UTC (16:00 czasu polskiego): https://app.starterra.io/project/orion/vesting

Orion Money Links

Twitter | Telegram | Orion Saver WebApp

Zakończenie rejestracji do StarTerra Post-TGE-IDO

Rejestracja na StarTerra Post-TGE-IDO dobiegła końca o godzinie 15:00 UTC (16:00 czasu polskiego)!

To była Twoja ostatnia szansa na skorzystanie z oferty życia, w której mogłeś wygrać alokację w StarTerra po naszej cenie wynoszącej 0,14 $UST!

Dodatkowo gracze będą mieli szansę wygrać międzygalaktyczny NFT, który można spalić, aby wymienić sweter stworzony przez naszych cross-chainowych partnerów czyli Uniqly.io!

Ponadto pakiety startowe (Starter Packs) naszego partnera Deviants’ Factions, który zainicjował swoje publiczne mintowanie pierwszej gry karcianej Terra NFT, zostaną rozdane we wszystkich Tierach jako prezent dla naszych graczy $STT! Tu znajdziecie link do: Deviants’ Factions

Ale czekajcie, jest tego więcej…😆

Play2Earn będzie częścią wydarzenia zbierania funduszy (fundraising event) i podobnie jak w przypadku dystrybucji 50,000 $UST dla uczestników Orion Money, będziemy nagradzać tylko długoterminowych graczy, którzy utrzymają swoje tokeny zastakowane aż do następnego IDO Kujira!

Jutro zakończymy losowanie wszystkich nagród i poinformujemy użytkowników. Po ich zakończeniu kontrakty vestingu wejdą w życie, a depozyty przedpłacone (prefund deposit) zostaną odblokowane.

Chcemy nadal znajdować sposoby na zapewnienie wartości naszym hodlerom/stakerom/graczom $STT i wciąż czekamy na dodanie większej użyteczności dla naszego tokena. Wraz z aktualizacją do wersji V2 naszego Launchpada, chcielibyśmy przypomnieć użytkownikom, że NFT, Multi-Planetary Farming i inne funkcje staną się kolejnym sposobem na czerpanie korzyści z bycia inwestorem/graczem!

Kontynuujemy tydzień Buy+Burn!

Obecnie na StarTerra trwa tydzień Buy+Burn, w którym przez cały tydzień wykorzystujemy opłatę wygenerowaną na naszej platformie, aby kupić nasz token $STT poza otwartym rynkiem i spalić te tokeny, wycofując je z obiegu. Jest to zgodne z naszą deflacyjną tokenomiką i jest sposobem na długoterminowe wspieranie naszych hodlerów/stakerów $STT!

Zestawienie projektów IDO

Chociaż mamy wiele partnerstw, które czekają na publiczne ogłoszenie, mamy kilka, o których wspomnimy już w tym tygodniu!

W nadchodzących dniach opublikujemy szczegółowe artykuły dotyczące tych projektów, aby zaprezentować ich korzyści potencjalnym inwestorom.

W przyszłym tygodniu wypuścimy jeszcze więcej ekscytujących projektów, więc bądźcie czujni!

Strona InternetowaTwitter | Telegram Czat | Kanał z ogłoszeniami na Telegramie

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl