Poniżej przedstawiamy tłumaczenie wczorajszego artykułu.

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

W dzisiejszym artykule

  • Zamknięcie zbiórki Kujira i listing
  • SolChicks
  • Angel Protocol

Zbiórka funduszy na Kujira zakończona + Szczegóły listingu

Wraz z zakończeniem sprzedaży Kujira IDO i Early Bird dla społeczności Kujira, mamy przyjemność ogłosić, że listing tokena Kujira $KUJI odbędzie się jutro w piątek 19.11.2021 po godzinie 12:00 UTC. Dalsze szczegóły, w tym informacje dotyczące vestingu, odbioru tokenów lub dotyczące sprzedaży IDO oraz „Early Bird” można znaleźć w tym artykule tutaj:

https://medium.com/@StarTerra/kujira-early-bird-closing-and-listing-date-be6efd3c391c

Kujira BLUE dApp

Kujira również bardzo uprzejmie udostępniła swój własny dApp „BLUE”, gdzie będzie można handlować i stakować ich natywny token z bardzo przydatnym licznikiem dla wszystkich zainteresowanych oczekujących na wejście na giełdę, które można śledzić na ich stronie internetowej:

https://blue.kujira.app/

Nadchodzące IDO SolChick

Chcielibyśmy podkreślić, że mamy również nasz nadchodzący cross-chain IDO z SolChicks, który startuje na Solanie! SolChicks to gra typu Play2Earn fantasy NFT z PvP i wieloma innymi trybami gry, w której gracze będą musieli rozwijać swojego najlepszego SolChicka, co doskonale wpisuje się w naszego ducha gamifikacji, jednocześnie sprawdzając możliwości cross-chain naszej platformy! Przeprowadzimy IDO projektu na naszym Launchpadzie zbierając $UST, a inwestorzy otrzymają swoje tokeny na Solanie! Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź tweet o SolChicks tutaj:

Sprawdź również na: https://www.solchicks.io/

IDO Angel Protocol rejestracja zostanie otwarta wkrótce.

Angel Protocol to organizacja społeczna działająca w oparciu o blockchain Terra, która wykorzystuje zdecentralizowane finanse (DeFi) do tworzenia wieczystych dotacji dla organizacji charytatywnych.

Jutro przeprowadzimy AMA z Angel Protocol na naszym świeżo utworzonym kanale StarTerra TV YouTube. Pytania przyjmujemy już teraz za pośrednictwem tego formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHy6zxuYKhPUCeKitNMeaPrLnCbkK3FbmkN45pQickenV-Qw/viewform

Ponieważ wkrótce rozpocznie się rejestracja do IDO, warto dowiedzieć się więcej na stronie StarTerra:

https://app.starterra.io/project/angel-protocol

Dołączcie do nas na jutrzejszym AMA (linki zamieścimy na naszych kanałach ogłoszeniowych), jak również do IDO, która rozpocznie się 20 listopada!

To the Oceans of Kujira, the Battlegrounds of SolChicks, and the Heavens of Angel Protocol,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl