Aby Astroport mógł odnieść sukces, musimy dostarczyć $ASTRO do rąk jak największej liczby aktywnych użytkowników ekosystemu Terra. Dziś mamy przyjemność ogłosić datę rozpoczęcia tej dystrybucji.

6 grudnia 2021 roku, Faza 1 uruchomienia Astroportu rozpocznie się od „lockdropu”. Lockdrop Astroportu będzie trwał siedem dni. Przez pierwsze pięć dni użytkownicy będą mogli migrować i „blokować” tokeny puli płynności Terraswap (LP) w Astroport na określony czas w zamian za „drop” lub dystrybucję tokenów $ASTRO.* Cała zmigrowana płynność będzie służyć jako początkowa płynność dla pełnego uruchomienia Astroport. W szóstym i siódmym dniu Fazy 1, depozyty tokenów LP nie będą dozwolone. Uczestnicy będą jednak mogli wycofać zmniejszającą się część swojej płynności, jeśli zmienią zdanie na temat uczestnictwa.

Faza 2 rozpocznie się 13 grudnia 2021 roku. Użytkownicy będą mogli zablokować tokeny $UST i/lub $ASTRO w $ASTRO-$UST Bootstrapping Pool na okres trzech miesięcy. Ta płynność będzie służyć jako początkowa płynność (płynność „bootstrap”) dla puli $ASTRO-$UST na Astroport. Wszyscy uczestnicy otrzymają tokeny $ASTRO w zamian za uczestnictwo.

Depozyty będą dozwolone przez pierwsze pięć dni fazy 2. W szóstym i siódmym dniu nie będzie można już dokonywać wpłat $ASTRO/$UST. Uczestnicy będą mogli wycofać zmniejszającą się część swojej płynności $UST, jeśli zmienią zdanie na temat uczestnictwa (tokeny $ASTRO nie mogą zostać wycofane, dopóki nie odblokują się w ciągu trzech miesięcy).

Astroport zostanie uruchomiony po zakończeniu fazy 2 w dniu 20 grudnia 2021 roku. Wszystkie tokeny $ASTRO, które nie zostały zaangażowane w $ASTRO-$UST Bootstrapping Pool, będą mogły zostać zgłoszone, a użytkownicy w całej galaktyce będą mogli zacząć używać Astroport do wymiany tokenów, tworzenia puli i zapewniania płynności.

Dowiedz się więcej o lockdrop, airdrop i $ASTRO-$UST liquidity bootstrapping pool tutaj. W przyszłym tygodniu ujawnimy również więcej szczegółów, w tym kto będzie kwalifikował się do airdropu Astroportu, które pule będą zachęcane do migracji z Terraswap do Astroportu i ile tokenów $ASTRO otrzyma każda pula.

W międzyczasie zaznaczcie w swoich kalendarzach datę 6 grudnia 2021 roku. Jeśli posiadasz tokeny $LUNA, które planujesz połączyć w pulę na Astroport, powinieneś jak najszybciej rozpocząć 21-dniowy proces unstakingu, aby móc wziąć udział w lockdropie. Zwróć uwagę, że staking i unstaking nie będą miały wpływu na twoją kwalifikację do nadchodzących airdropów $ASTRO, ponieważ wszystkie one opierają się na aktywności historycznej.

Start Astroportu zbliża się nieuchronnie, a my zarezerwowaliśmy dla Ciebie miejsce za sterami. Mamy nadzieję, że z niego skorzystasz. Śledź Astroport na Twitterze i Medium, aby zawsze być na bieżąco.

*Uwaga: Delight Labs, zespół prowadzący https://terraswap.io/, nie poparł i nie jest powiązany z Astroport.

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl