Przed nami wielkie wydarzenia, więc czas na krótką aktualizację.

W ciągu ostatnich kilku dni dostarczaliśmy Wam kilka małych zajawek, ale nadszedł w końcu czas na kilka wyjaśnień!

1. Oficjalna data naszej sprzedaży NFT

Pierwsza kolekcja MintDAO NFT pojawi się 7 lutego. Cała sprzedaż odbędzie się na naszej platformie https://mintdao.io/. Każdy NFT będzie dostępny dla Was w cenie 1 LUNA.

Sprzedaż będzie podzielona na dwie fazy

a) Sprzedaż z whitelisty

b) Sprzedaż publiczna

Jeśli Twój portfel jest na whiteliście, będziesz mógł zakupić NFT w ciągu pierwszych dwóch godzin przed publiczną sprzedażą i masz gwarancję, że wylosujesz rzadsze skrzynie. Oficjalny czas i więcej szczegółów zostanie ogłoszonych wkrótce!

Whitelista Mint Chests → https://mintdao.io/mint-chests-wl

Narzędzie Mint Chests → https://medium.com/@mintdao/the-benefits-of-the-mintdao-chests-e804a70fde7f

2. Launchpady

Naszym pierwszym launchpadem będzie Thorstarter ( więcej informacji na ich temat znajdziecie w naszym artykule tutaj), a start IDO zaplanowany jest na 15 lutego. Do zdradzenia mamy jeszcze pozostałe lunchpady, ale poinformujemy Was o tym w najbliższych tygodniach. Mamy nadzieję, że sprawimy Wam wielką niespodziankę!

3. Konkurs

Właśnie zakończyliśmy nasz konkurs na Discordzie, a wszyscy zwycięzcy otrzymali miejsce na whiteliście na naszą pierwszą sprzedaż NFT. W międzyczasie, podczas współpracy z LunaBulls, zorganizowaliśmy konkurs, w którym 10 osób wygrało Mini bulls NFT.

4. Projekty

Rozmawiamy o możliwej współpracy z różnymi projektami, które są zainteresowane tworzeniem unikalnych NFT z użytecznością. Już wkrótce ogłosimy nasze pierwsze partnerstwo – bądźcie czujni!

Pracujemy niezwykle ciężko, aby każdy członek naszej społeczności mógł poczuć możliwości i szanse, jakie niesie ze sobą NFT 2.0!

Linki MintDAO

Discord: https://discord.gg/mintdao
Twitter: https://twitter.com/mintdao_io
Telegram: https://t.me/mintdaoio

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl