Szczegóły dotyczące startu IDO na StarTerra Launchpad!

Legion StarTerra! Chcemy podzielić się z Wami pierwszą epicką przygodą w tym roku. Cóż może być bardziej ekscytującego niż ta nadchodząca bitwa o rzadki i wyjątkowy klejnot z rynku NFT, który również stawia na gamifikację! Jest to kolejny sposób na rozszerzenie naszego Ekosystemu Terra i wzmocnienie naszych sojuszy poprzez nowe doświadczenie dla wszystkich wojowników i twórców. Nasz cel jest tuż za rogiem, przygotujcie się na przybycie! Rada przemówiła.

Rozpoczęcie rejestracji IDO

Po pierwsze, Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich naszych kosmonautów w galaktykach! Mamy nadzieję, że wszyscy mieli fantastyczny początek nowego roku. Nasze pierwsze w tym roku, ekscytujące Luart IDO rozpocznie się już 03/01/2022 o godzinie 13:00 UTC, dlatego chcieliśmy dać wszystkim głębszy wgląd w to, dlaczego możecie chcieć zainwestować w ten projekt. Podkreślamy przy tym kilka kluczowych cech, dzięki którym, może to być prawdziwie next-genowy rynek NFT.

Czym jest Luart?

Jak już wspomnieliśmy, Luart ma być rynkiem NFT, który zapewnia płynne i piękne doświadczenia dla użytkowników, jednocześnie wykorzystując niskie koszty transakcji, jak również podwójne opcje wyceny $UST i $LUNA, aby ułatwić dostęp do Twoich zakupów. Luart ma być również sam w sobie platformą startową dla NFT, dodając do projektu dodatkową użyteczność. Brzmi całkiem nieźle? Cóż, wkrótce stanie się to o wiele bardziej ekscytujące.

LUA Power

Sercem wyjątkowości Luart jest ich grywalizacja „LUA Power”. LUA Power daje użytkownikom szansę konkurowania o pozycje na tablicy liderów LUA Power Luart, aby zdobyć ekskluzywne nagrody, takie jak nagrody pieniężne, ręcznie wybrane NFT i dostęp do specjalnych wydarzeń. Aby zdobyć LUA Power, musisz zaangażować się w platformę na wiele sposobów, w tym między innymi: stakując $Luart, wybijając NFT na platformie oraz kupując NFT na rynku. LUA Power zapewnia projektom NFT natychmiastowy poziom użyteczności już przez sam fakt bycia notowanym na rynku Luart.

Dlatego też, w przeciwieństwie do innych obecnych na rynku NFT, będziesz nagradzany za swoją aktywność na platformie. Co więc możesz zrobić z LUA Power? Cóż, jedną z głównych funkcji jest możliwość spalenia części Mocy LUA w zamian za otwarcie wyselekcjonowanych lootboxów NFT, aby wygrać losowe NFT – natychmiastową nagrodę za samo zaangażowanie na platformie. Co więcej, możesz również zdobyć miejsca na whiteliście przy premierach NFT, co pozwoli Ci dostać się na whitelistę bez konieczności przechodzenia przez rygorystyczne zadania, które niektóre projekty przeprowadzają, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku! Co więcej, 50 najlepszych portfeli LUA Power zostanie nagrodzonych airdropami co dwa tygodnie, a także wczesnym dostępem do innych wydarzeń Luart, nie tylko w formie premier, ale także wirtualnych wystaw sztuki i wielu innych, które dopiero nadejdą.

LUA Power pozwoli również Luartowi stworzyć wielopoziomowy system dla mintowania NFT; im wyższy wynik, tym szybsze mintowanie i wreszcie, dzięki prostemu dodaniu LUA Power, programiści mogą tworzyć dowolną liczbę tych funkcji związanych z LUA Power zgodnie z uznaniem społeczności lub dewelopera, tworząc niespotykaną wcześniej warstwę elastyczności.

Przy tym dość unikalnym systemie trudno sobie wyobrazić, że nie jest to jedyna funkcja marketplace na Luart. Będą one również zawierać wielopoziomowe „lootboxy” NFT, w których będziecie mogli zdobyć losowe NFT za LUA Power lub $UST w grywalizowany sposób. Te NFT zostaną wybrane przez zespół Luart, a także sprowadzone bezpośrednio z ekskluzywne premiery. Jak w przypadku wszystkich pudełek, im wyższa cena, tym lepsza nagroda NFT!

Grywalizacja

Poza tymi wszystkimi przyszłościowymi funkcjonalnościami, które rozwiązują głównie problemy użytkowe w sektorze rynku NFT, Luart będzie również wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje platform grywalizacyjnych, takie jak stakowanie tokena $Luart w celu wygenerowania zysków w postaci LUA Power, tworząc odpowiedni proces stakowania zgodnie z celem platformy. Będę również aukcje, na których można licytować rzadkie/wyjątkowe NFT. Co więcej, tablica liderów LUA Power zachęca użytkowników do przyjaznej rywalizacji.

My w StarTerra naprawdę uważamy, że ten projekt będzie przełomowy w nadchodzącym roku i myślę, że to jest cały dowód, którego potrzebujesz! Jeśli jednak potrzebujesz więcej informacji, odwiedź poniższe linki.

StarTerra IDO Research Page:

https://app.starterra.io/project/Luart

Linki Luart:

Website: https://www.luart.io/

Medium: https://Luart-io.medium.com/

Telegram: https://t.me/Luart_io

Discord: discord.gg/luart

Twitter: https://twitter.com/Luart_io

źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl