Możesz teraz odebrać swoje tokeny $Loop, a także niewykorzystane depozyty przedpłaty (prefund deposit), instrukcje poniżej!

Historia Uniwersum $Loop

Nadeszła kulminacja bitwy o $Loop! Ten kwadrant kontinuum przestrzeni zmienił czas i zaczął się powtarzać. StarTerranie nieustannie próbowali złapać każdą pętlę (loop), jaką mogli, gromadząc StarTerra Energy przy każdej możliwej okazji…

Bitwa była ogromna, szwadrony walczyły dzielnie, ale w końcu Interstellars nie mają sobie równych pod względem inteligencji w Radzie StarTerry (oryg. StarTerra Counsel), wzywając większość członków do przyłączenia się do ich misji.

Z pustki nadciąga statek kosmiczny tak masywny, że może pochłonąć całe planety!

Każda pętla (Loop), która pozostanie, zostanie pochłonięta wraz ze swoimi klejnotami przez niesamowity rozmiar i moc WhaleCraft!

„Jesteśmy w środku bitwy. Moi towarzysze są eliminowani z lewej i prawej strony. Jeśli nie wytrzymamy, stracimy połowę pętli (Loop) którą znaleźliśmy i zebraliśmy. Jestem z Szwadronie jako Terraformer z ojczyzny Terra! Opuściłem dom w poszukiwaniu nowych klejnotów i możliwości uczestniczenia w ich odkrywaniu i użytkowaniu.

Dołączyliśmy do StarTerra, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo dzięki ochronie i wskazówkom. Po zabezpieczeniu naszych klejnotów przechowujemy je i chronimy, aż do przybycia najlepszych członków frakcji na pokładzie tego specjalnego statku, tak kolosalnego. Próbowałem odejść, kiedy Dragon Degen pojawił się znikąd i wylądował przed nami, wydając głośny dźwięk z ust wraz z płomieniami! Ten ciemny, fioletowy smok nie był normalnym smokiem, którego wyczytałem z folkloru obcych planet. Ten potwór miał w głowie Lunę i inne klejnoty, a nawet powymieniane zęby. Stojąc wyższy niż nasz największy statek kosmiczny!

Próbowaliśmy zamordować bestię, ale nasze wysiłki nie przyniosły efektu, dopóki inny towarzysz nie rzucił w smoka kryształowej pętli. Przebiegliśmy obok, pędząc prosto na statek i wystrzeliliśmy, podczas gdy ten degen dosłownie pochłonął kryształy, które porzuciliśmy w szaleńczym pośpiechu. Wszystko stało się czarne jak smoła! Coś pochłonęło planetę i wkrótce pochłonie nas wszystkich! Najwyraźniej podczas całego chaosu przegapiliśmy ważną transmisję rozkazu ewakuacji. Było już za późno, Whalecraft był tutaj i wszelka nadzieja wydawała się utracona.

Czułem, jak moje serce tonie na samą myśl o tym, że stracę to, o co walczyłem i na co zarobiłem. Nasz pilot gorączkowo obrócił statek w każdym z możliwych kierunków i zauważył szybko zamykające się wyjście, to musi być otwarcie ust. Byliśmy na pełnej prędkości tuż poniżej prędkości światła. Przyspieszenie groziłoby zderzeniem z innym statkiem kosmicznym, który również uciekał. Byliśmy prawie na miejscu, ale usta były prawie całkowicie zamknięte. Po prostu to zrobiliśmy, gdy patrzyłem, jak inni są uwięzieni w środku, oni nie zdążyli na czas.

Nasza pierwsza misja IDO już za nami, a teraz musimy wyruszyć w następną. Uniknąłem zagłady i nigdy nie czułem się bardziej żywy! Przybył Whalecraft i zakończył IDO połknięciem szczątków. Tym razem wyniosę naukę z tej lekcji i będę gotowy na następne misje!”

Instrukcja odbioru tokenów $LOOP

W chwili opublikowaniu tego artykułu została odblokowana możliwość odbioru tokenów $Loop za pośrednictwem naszej strony internetowej: app.starterra.io/project/loop/vesting

Przykład strony odbioru (rzeczywiste liczby będą zależeć od kwoty alokacji)

Będziesz mógł natychmiast odebrać 5% całkowitej przydzielonej kwoty tokenów, podczas gdy pozostałe tokeny będą dystrybuowane codziennie w sposób liniowy (Vested Daily Linear) w ciągu 11 miesięcy. Możesz odebrać swoje tokeny według własnego uznania w ramach parametrów nabywania uprawnień.

Musisz najpierw kliknąć przycisk odbioru (claim button), a następnie postępować zgodnie z monitem zainicjowanym przez powiązany portfel, poprzez który połączyłeś się z witryną. W czasie okresu nabywania (vesting schedule) musisz wrócić na tę stronę, aby odebrać swoje tokeny. Należy pamiętać o niewielkiej opłacie fee w opłacanej w $UST.

Odbierz swój niewykorzystany przedpłacony depozyt

Możesz teraz wybrać opcję pozostawienia depozytu przedpłaty do wykorzystania przy następnym IDO Terra Landu, które rozpocznie się 27 października o godzinie 18:00 UTC, lub możesz dokonać wypłaty środków. W celu sprawdzenia wysokości zwrotu lub wypłaty środków prosimy odwiedzić naszą stronę internetową pod adresem: app.starterra.io/project/loop/prefund

Powinieneś zobaczyć poniższy widok:

Jest to przykład tego, jak będzie wyglądać Twoja strona przedpłaty (pokazane liczby nie przedstawiają kwoty przedpłaty).

Jeśli zdecydujesz się wypłacić swój kapitał, pojawi się następujący monit, w którym możesz dodać więcej lub wypłacić określoną kwotę, którą chcesz:

Jest to przykład wyskakującego okienka dodawania/wypłaty przedpłaty na naszej stronie internetowej (dane pokazane tutaj są przykładowe i nie odzwierciedlają wpłaconej kwoty)

Po wybraniu kwoty $UST, którą chcesz dodać/usunąć do lub z przedpłaty, musisz kliknąć „zrób przedpłatę (make prefund)”, aby dodać $UST, lub „wypłata (withdraw)”, aby usunąć $UST. Po kliknięciu jednego z przycisków zostaniesz przeniesiony do monitu podłączonego portfela, w którym musisz zaakceptować transakcję. Pamiętaj, że będzie się to związało z niewielką opłatą.

Pamiętaj, że aby wziąć udział w Terra Land IDO, musisz posiadać minimalną wymaganą kwotę przedpłaty (prefund)w zależności od wybranego Tieru!

Co dalej?

Jak być może zdążyłeś zauważyć w tym artykule, następnym IDO na StarTerra będzie Terra Land, który rozpocznie się 27 października o 18:00 UTC (20:00 czasu polskiego)!

Dalsze szczegóły ogłosimy jeszcze dzisiaj i oficjalnie zaprosimy Was do wzięcia udziału w dniu startu!

Chcielibyśmy zachęcić użytkowników, aby zachowali swoje zastakowane tokeny $STT (SAS lub LP), ponieważ Terra Land wykona snapshot, aby rozdystrybuować swój token za pośrednictwem Airdropa wyłącznie dla StarTerra! Minimalna wymagana ilość do wzięcia udziału w tym airdropie to równowartość 250STE.

Zapraszamy na nasze oficjalne kanały jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym nadchodzącym Terra Land IDO!

To Luna and Beyond,
StarTerra

Polecamy również świetne nagranie Michała Lewicz!

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl