Zespół Leap Wallet informuje na swoim kanale medium o zamknięciu fazy private sale o wartości 3,2 miliona dolarów, prowadzonej przez CoinFund i Pantera Capital, z udziałem Arrington Capital, Accel i Terraform Labs. 

Jesteśmy wdzięczni inwestorom web3 i cieszymy się, że możemy wykorzystać ich głęboką wiedzę branżową i sieć kontaktów na naszej drodze.

Do projektu dołączyli również inwestorzy-aniołowie: Aayush Gupta, Richard Dai, SJ Park, Jeff Kuan, Stanford Liu, BigB (Smart Stake), Jonathan Caras, Yash Kanchan, Michael Chen, Christian Sullivan (Republic), Richard Yuen, Matt Batsinelas, Derek Yoo, Danxia Capital, Galen Law-Kun, Prabhakar Reddy (FalconX); Sriharsha Majety, Phani Kishan, Suhas Motwani & Paul Finney.

Przede wszystkim chcemy podziękować naszej niesamowitej społeczności zwolenników, którzy dopingowali nas od samego początku; Wasz entuzjazm i informacje zwrotne podtrzymywały nas na duchu i pomagały nam wprowadzać ulepszenia na każdym kroku – dziękujemy!

Ostatnie kilka miesięcy w Leap było bardzo pracowite. Zesół przeszedł od wersji beta MVP w grudniu 2021 r. do pełnoprawnego superportfela w ciągu niespełna czterech miesięcy. Zapewniono dostęp do dApp, stakingu, DeFi, NFT i wiele innych funkcji w ramach jednej platformy, aby dać użytkownikom prawdziwą bramę do Terraverse. Nawiązano współpracę i zintegrowano projekt z największymi projektami z ekosystemu Terra, takimi jak Anchor, Mirror, Stader i Astroport, aby rozszerzyć zasięg Leap na cały ekosystem i zapewnić użytkownikom wsparcie na każdym etapie ich kryptowalutowej podróży. 

Website: https://leapwallet.io/

Zachęcamy do zapoznania się z Litepaper oraz FAQ.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl