W dniu dzisiejszym odbyła się premiera projektu $VKR na Pylon Swap.

Ogólne wrażenia niestety nie są zbyt dobre.

Pierwsza pula tokenów $VKR (15 milionów sztuk wartych 1,5 miliona $UST) zostało sprzedanych w ciągu 2 bloków, kompletnie uniemożliwiając większości użytkownikom skuteczny zakup.

Dokładnie 660 adresów zabezpieczyło całą pulę, nabywając średnio 2273 tokeny na adres. Przyczyną problemu poza wielkim popytem (jest to jeden z pierwszych uruchomionych projektów w sieci Terra po Columbus-5), była również bardzo mała alokacja (1,5 miliona $UST w tokenach $VKR).  

Aby uniknać podobnych problemów przyszłości, Pylon dokonuje pewnych zmian, oraz będzie stawiał zespołom projektowym pewne wymagania.

Po pierwsze, whitelista dla stakerów $MINE lub system zapewniający małe gwarantowane przydziały dla długoterminowych stakerów.

Po drugie, zostanie zaimplementowana blokada czasowa do wycofywania tokenów MINE z puli zarządzania. Więcej szczegółów niebawem.

Ponadto, nadchodzi airdrop tokenów $VKR dla stakerów $MINE, więc będzie to okazja dla zdobycia tokenów dla tych członków społeczności, którym nie udało się dokonać zakupu dzisiaj.

Twórcy Pylon Protocol podkreślają, że ich celem jest, aby Pylon stał się najlepszym i najbardziej zdecentralizowanym launchpadem. Oznacza to uwzględnianie opinii społeczności, dostosowywanie i ulepszanie obecnego projektu.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że StarTerra – drugi launchpad w naszym ekosystemie, posiada pre-funding contribution system. System ten, pozwala po otrzymaniu alokacji, zdeponować swoje $UST na stronie StarTerry, by w chwili gdy rozpocznie się IDO, automatycznie dokonał się zakup tokenów z wcześniej zdeponowanych środków. W ten sposób unikamy niepotrzebnego stresu, wstawania w środku nocy i rywalizowania z botami, a tokeny z IDO dysponowane są do społeczności inwestorów, zwiększając w ten sposób ilość potencjalnych end-userów.

Najbliższe IDO na StarTerra to IDO $STT. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszym artykule StarTerra Energy, Pre-rejestracja, oraz pierwsze IDO.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl