Krótka instrukcja, jak zweryfikować zarówno konto Terra Land, jak i portfel Terra Station, aby odblokować możliwość zakupu nieruchomości za pośrednictwem $UST na platformie.

KYC krok po kroku

1. Przejdź do https://terraland.io/home.

2. Na górze po prawej stronie kliknij na Sign Up (jeśli masz już konto, pomiń krok 7).

3. Podaj swój adres e-mail oraz hasło zawierające co najmniej jeden duży znak, mały znak, symbol specjalny oraz cyfrę. Kliknij przycisk Sign Up.

4. W sekcji Registration podaj kraj, z którego pochodzi dowód tożsamości, którym będziesz się posługiwał (zazwyczaj jest to paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty). Wypełnij swój adres. Zaakceptuj warunki umowy. Kliknij przycisk Sign up.

5. Przejdź do swojej poczty elektronicznej i znajdź wiadomość weryfikacyjną od zespołu TerraLand (sprawdź folder spamu, jeśli nie możesz jej znaleźć). Kliknij na hiperłącze aktywacyjne (lub skopiuj adres do paska adresu). Zostaniesz automatycznie wysłany na stronę https://terraland.io/home.

6. Kliknij przycisk Log In (Zaloguj się) w prawym górnym rogu ekranu. Użyj swojego adresu e-mail i hasła utworzonego do zalogowania się.

7. Na lewym pasku bocznym kliknij na My Profile.

8. Po prawej stronie kliknij na Verify your account.

9. Kliknij na I accept all consents (Akceptuję wszystkie zgody)

10. Wybierz kraj dokumentu tożsamości, którym będziesz się posługiwał.

11. Wybierz typ dokumentu tożsamości, który będzie używany.

12. Wybierz, czy chcesz użyć swojego urządzenia mobilnego do weryfikacji tożsamości, klikając na pokaż kod QR (1), czy kliknąć na kontynuuj na tym urządzeniu (2) poniżej, aby użyć aparatu fotograficznego urządzenia. Poniższy proces jest podobny w obu przypadkach.

13. Obejrzyj krótki filmik o tym, jak zrobić dobre zdjęcia swojego dowodu osobistego, aby łatwiej było go zweryfikować. Gdy będziesz gotowy, kliknij przycisk Kontynuuj. Być może będziesz musiał zezwolić urządzeniu na korzystanie z aparatu fotograficznego, kliknij przycisk allow.

14. Przedstaw swój dowód osobisty do aparatu, aby zrobić zdjęcie dowodu osobistego, tak aby twarz była w pełni widoczna, a cały tekst czytelny. Naciśnij take photo. Naciśnij continue. Możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia również odwrotnej strony dowodu osobistego. W takim przypadku zrób zdjęcie tylnej strony, a następnie naciśnij przycisk continue.

15. Obejrzyj krótki filmik o tym, jak zrobić zdjęcie twarzy, aby program KYC mógł dopasować je do dokumentu tożsamości, którego zdjęcie zrobiłeś. Kliknij kontynuuj, gdy będziesz gotowy.

16. Zaprezentuj swoją twarz przed kamerą, upewniając się, że w pełni obejmuje ona owalny kształt. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zrób zdjęcie. Po jego zrobieniu zostaniesz poinstruowany, aby zbliżyć się, a owal na ekranie powiększy się. Jest to drugie zdjęcie, które należy zrobić w celu dopasowania identyfikatora.

17. Następnie zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu i adresu e-mail w celu zweryfikowania i sparowania Cię z tymi kontami. Upewnij się, że masz dostęp zarówno do swojego numeru telefonu, jak i adresu e-mail.

18. Otrzymasz kod na swój numer telefonu oraz kod na swój adres e-mail. Podaj oba kody na stronie i kliknij zweryfikuj swój kod.

19. Po zakończeniu, strona przekieruje Cię do Twojego portalu. Kliknij na my profile. Twoje konto może pokazywać się jako konto zweryfikowane lub oczekujące na weryfikację. W tym drugim przypadku będziesz musiał po prostu poczekać na zakończenie procesu weryfikacji.

Aby mieć pełny dostęp do swojego konta, musisz połączyć się i zweryfikować swój portfel Terra.

Weryfikacja portfela krok po kroku

1. Zacznij od zalogowania się na swoje konto na https://terraland.io/home, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.

2. Następnie kliknij Connect Wallet w lewej dolnej części portalu użytkownika.

3. Kliknij na Terra Station Mobile.

4. Zeskanuj kod QR na swojej aplikacji Terra Station Mobile i kliknij „zezwól”.

5. Po zakończeniu, Twój portfel powinien być podłączony. Tam, gdzie wcześniej widziałeś Connect Wallet na portalu użytkownika, powinieneś teraz zobaczyć adres swojego portfela.

6. Kliknij na My profile.

7. Kliknij przycisk Verify your wallet w prawym górnym rogu ekranu.

8. Kliknij przycisk Add your Terra wallet.

9. Nadaj swojemu portfelowi nazwę i podaj adres portfela. Powinien to być adres, który chciałbyś używać na całej platformie Terra Land. Kliknij przycisk Dodaj portfel.

10. Kliknij przycisk Verify my wallet. Upewnij się, że Twoja aplikacja Terra Station Mobile jest otwarta, ponieważ będziesz musiał akceptować w czasie rzeczywistym. Upewnij się, że masz trochę środków, gdyż weryfikacja wykorzystuje minimalną kwotę $UST w transakcji (zwykle kilka centów). To jest tylko podatek od strony Terra Station.

11. Najpierw kliknij „sign” w swojej aplikacji Terra Station Mobile. Następnie musisz kliknąć „zezwól”. (Jeśli otrzymasz kod błędu 40… na stronie Terra Land, będziesz musiał spróbować ponownie. Wskazówka: Spróbuj kliknąć raz allow i pozwól aplikacji mobilnej kontynuować, ponieważ może być ona nieco powolna).

12. Po pomyślnym zakończeniu, portal użytkownika powinien wyświetlić zielony znak kontrolny obok Twojego portfela.

I to wszystko 🙂

Jeśli wszystkie powyższe kroki zostały zakończone, jesteś gotowy do zakupu swojej pierwszej nieruchomości za pośrednictwem $UST 🙂

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl