12 listopada StarTerra połączy siły z Kujira, aby zapewnić ekskluzywny IDO! Kujira współpracuje z TerraForm Labs (wewnętrzny zespół programistyczny ekosystemu Terra) oraz z Anchorem. Budują pakiet aplikacji zdecentralizowanych (dApps) dla użytkowników kryptowalut, które wyrównują szanse w zdecentralizowanych finansach (DeFi). Manifest Kujira głosi „Każdy zasługuje na bycie wielorybem”, a StarTerra jest podekscytowana współpracą z nimi podczas tego doniosłego wydarzenia zbierania funduszy!

Czym jest Kujira?

Kujira koncentruje się na dostarczaniu dApps, które dodają wartości i użyteczności wszystkim, od najbardziej początkujących entuzjastów kryptowalut po doświadczonego inwestora detalicznego, a pierwszą z nich jest aplikacja ORCA.

Orca to aplikacja zdecentralizowana stworzona do licytowania zagrożonych pożyczek na Terra. ORCA ma łatwy w użyciu interfejs użytkownika i sprawia, że ​​licytowanie jest tak proste, jak kliknięcie przycisku!

Bez komplikacji z kodem i bez konieczności tworzenia botów! ORCA to działający produkt, który można znaleźć tutaj: https://orca.kujira.app/

Z kolei druga aplikacja czyli Beluga, to poszukiwany produkt dystrybucyjny, który obniża koszty gazu, umożliwiając użytkownikom wysyłanie tokenów CW20 w jednej transakcji do wielu portfeli. Ta funkcja oferuje szereg przydatnych aplikacji dla osób fizycznych, VC i firm, a obecnie jest w fazie rozwoju.

Wraz z rozwojem pakietu produktów Kujira rozszerzy narzędzie dla $KUJI i opracuje kompatybilność między łańcuchami dla swoich dApps, zwiększając liczbę użytkowników i zwiększając świadomość o ekosystemie Terra, z korzyścią dla wczesnych użytkowników oraz przyszłych użytkowników i inwestorów!

Zespół składa się z doświadczonych ekspertów ze świata finansów, blockchain i rozwoju oprogramowania, którzy starają się otworzyć obszary DeFi wcześniej zarezerwowane dla elit z dostępem do dużych ilości kapitału i technologii.

Parametry IDO


Token Ticker: $KUJI

Sieć Blockchain: Terra

Podaż całkowita (Total Supply): 150,000,000

Wycena projektu (Project Valuation): 27,000,000 UST

Początkowa ilość tokenów w obiegu (Initial Token Circulation): 6,701,250

Początkowa kapitalizacja rynkowa (Initial Market Cap): 1,206,225 UST

Kwota zbiórki (Platform Raise): 3,000,000 UST

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę Kujira Research

Linki do Kujira

Strona Internetowa | Twitter | Telegram | Medium | ORCA | Litepaper |

Poniżej znajdziecie nasze wcześniejsze artykuły na temat Kujira.

Kujira Orca – jak licytować likwidacje #2

Wprowadzenie do likwidacji na Anchor Protocol

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl