Na medium Space Cartels pojawił się artykuł o konkursie. Do zdobycia jest 10 Generatorów (NFT) o wartości 300UST każdy. Aby zdobyć Generator wystarczy wykonać kilka bardzo łatwych zadań.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

W pierwszej kolejności zarejestruj się poprzez link. Do rejestracji możesz użyć e-maila, Facebooka lub Twittera.

Po rejestracji pojawi się lista zadań do wykonania jak na poniższym screenie.

Pierwsze dwa zadania „Retweet a Tweet” oraz „Follow Space Cartels on Twitter” są obowiązkowe. Twoje konto nie zostanie zakwalifikowane do konkursu, jeżeli te dwa zadania nie zostaną wykonane.

Po ukończeniu dwóch pierwszych zadań odblokujesz pozostałe. Każde kolejne zadanie pozwoli Ci zdobyć więcej punktów! Im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej ticketów w loterii otrzymasz.

Otrzymasz dodatkowe punkty w zależności od wartości dodanej, przy czym najwyżej punktowana jest opcja „“Refer a Friend and get extra points for each additional Giveaway participant”, która jest warta aż 5 punktów!

Za każdą dodatkową osobę, która weźmie udział w konkursie i wykona dwa pierwsze zadania, osoba polecająca otrzyma 5 punktów.

Ostrzeżenie: Wszelkie próby oszustwa w tym podwójne zgłoszenia zostaną automatycznie zdyskwalifikowane z tego i każdego następnego konkursu Space Cartels.

Jeśli któryś link w Sweepwidget nie działa, oto ich pełna lista:

Twitter

Retweet

Telegram

Discord

Comment Medium Article

YouTube Subscribe


Wyniki

Lista zwycięzców pojawi się 7 lutego 2022 o godzinie 20:00 (GMT+1) na oficjalnym kanale Discord: #announcements.

Generatory zostaną wysłane do portfeli zwycięzców w momencie premiery gry. Generator będzie można od razu sprzedać lub użyć go do zdobycia tokenów DMT w grze Space Cartels.

Giveaway Registration Link

Twitter

Telegram

Źródło: Medium Space Cartels

Z treści wiadomości wynika, iż nie jest to ostatni konkurs. Aby nie przegapić kolejnych, obserwuj Twittera Space Cartels.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl