Wkrótce zamieszkacie w zaciszu swojej własnej posiadłości TerraLand zdobytej dzięki waszym wysiłkom w ostatniej bitwie, ale zanim rada ogłosi wynik misji TerraLand, mamy przyjemność poinformować naszych wojowników o tym, co nas czeka!

Wraz z końcem naszego drugiego IDO jesteśmy już w drodze do naszej następnej, bardzo oczekiwanej misji – Orion.Money!

Następne kroki

  • Jutro, w poniedziałek 1 listopada, dostarczymy uczestnikom pełne statystyki dotyczące IDO!
  • We wtorek, 2 listopada przeprowadzimy losowanie dla Tierów Frakcji oraz Rekrutów i podamy pełną listę zwycięzców oraz wielkość przydziału.
  • W środę, 3 listopada, uwolnimy do odbioru depozyty prefund.
  • W najbliższych dniach ogłosimy szczegóły dotyczące wprowadzenia tokena $TLAND do obrotu. Po wprowadzeniu tokena $TLAND do obrotu i aktywacji kontraktów vestingowych, gracze, którzy uczestniczyli w IDO będą mogli odebrać swoje odblokowane tokeny.

Vesting: TGE 20% + 6M dzienny liniowy

Następne IDO

W środę, 3 listopada, rozpoczniemy zbiórkę pieniędzy na Orion Money! Będzie to dwudniowe Post-TGE-IDO, które będzie zawierało zmienione zasady, aby poprawić doświadczenia graczy. W najbliższych dniach podamy więcej szczegółów na temat tego IDO, jednak w międzyczasie sprawdźcie naszą stronę poświęconą temu projektowi tutaj: https://app.starterra.io/project/orion

Bądźcie na bieżąco z naszą częstotliwością StarTerra.

To Orion’s Belt and Beyond!

Link do oryginalnego artykułu znajdziecie tutaj.

Więcej o nadchodzącym IDO Orion Money znajdziecie w naszych artykułach.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl