Nadchodzące Airdropy

Zespół pracujący nad nowym AMM Exswap zapowiedział, że 20% swojej całkowitej podaży przeznaczy na airdrop dla kilku kluczowych społeczności.

Airdropy będą następowały falami, gdy tylko token zostanie wypuszczony na rynek. W tej chwili nie podano jeszcze konkretnej daty premiery projektu, ani daty airdropów, ponieważ ekosystem Evmos jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju. W tej chwili wszystko odbywa się dzień po dniu, ale zespół szacuje, że premiera tokena i większość airdropów nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Więcej informacji na temat Exswap znajdziesz tutaj. Szczegóły tokenomii oraz utility tokenu $EX poznasz tutaj. Celem zespołu pracującego nad Exswap jest bycie numerem 1 wśród AMM dla ekosystemu Evmos.

Kto otrzyma airdrop?

 • Użytkownicy Injective Protocol
 • Walidatorzy Akash Network
 • Stakerzy i dostawcy płynności LP OSMO/ATOM
 • Społeczność Terra
 • Społeczność Evmos
 • Członkowie społeczności Discord
 • Użytkownicy giełdy Exswap i dostawcy płynności

Injective Protocol

Społęczność Injective otrzyma airdrop w ramach wdzięczności za ich wczesne wsparcie dla protokołu Exswap. Społeczność Injective chce przeprowadzić spot listing dla tokena $EX w momencie uruchomienia, aby zwiększyć płynność i będzie wspierać bridgowanie do i z Evmos.

Snapshot został wykonany 1 marca o 10:00am UTC.

Kto otrzyma:

 • stakerzy z minimum 100 INJ
 • użytkownicy, którzy wykonali co najmniej 10 transakcji na Injective Exchange DApp

Akash Network

Airdrop dla Akash w podzięce za pracę na rzecz branży blockchain oraz rozwoju ekosystemu Cosmos. Aby okazać wsparcie dla Akash i rewolucji Web3, zespół przekazuje część tokenów na rzecz walidatorów Akash Network.

Snapshot został wykonany 4 marca o godz. 15:00 UTC. Blok 4935100.

Kto otrzyma:

 • stakerzy z minimum 200 $AKT w momencie wykonania snapshota.

Cosmos/Osmosis

Część airdropa zostanie przeznaczona dla społeczności Cosmos i Osmosis. Airdrop trafi zarówno do stakerów ATOM, jak i stakerów OSMO, a także do dostawców płynności LP ATOM/OSMO.

Snapshot  został wykonany w bloku 9527039 dla stakerów ATOM.

Snapshot został wykonany w bloku 3329168 dla stakerów OSMO.

Kto otrzyma:

 • Stakerzy z minimum 10 $ATOM w momencie wykonania snapshota.
 • Stakerzy z minimum 30 $OSMO w momencie wykonywania snapshota.
 • Dostawcy płynności LP w wysokości minimum 5 $ATOM + 15 $OSMO.

Terra

Zespół w niedalekiej przyszłości, ale już po uruchomieniu planuje airdrop dla społeczności Terra. Zespół podkreśla, że jest wielkim zwolennikem Terra, za dokonania dla ekosystemu Cosmos. Terra będzie dużym wsparciem dla Evmos poprzez pomoc w uruchomieniu płynności, a my Exswap zamierza używać UST jako podstawowego stablecoina w parach na Exswap.

Kryteria i data snapshotu nie są jeszcze nieznane.

Jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, na pewno znajdziecie je na naszym portalu.

Evmos

Największy airdrop (nie licząc Discorda) trafi do społeczności Evmos. Zespół chce nagrodzić pierwszych użytkowników, którzy przyczyniają się do rozwoju ekosystemu poprzez odkrywanie i używanie różnych protokołów.

Kryteria i data snapshotu nie są jeszcze nieokreślone i zostaną podane w przyszłości, po uruchomieniu platformy.

Użytkownicy Exswap

Część tokenów zespół przeznaczył na nagrodzenie pierwszych użytkowników Exswap. Zespół podkreśla, że najważniejszą rzeczą, która zapewni platformie sukces, jest wsparcie społeczności poprzez zapewnienie płynności i korzystanie z giełdy. 

Mamy nadzieję, że zachęci to do dalszego korzystania z naszego protokołu i cieszymy się, że możemy nagrodzić pierwszych użytkowników za pomoc w naszym rozwoju – słyszymy od twórców Exswap

Kryteria i i data snapshotu nie jest jeszcze znana.

Społeczność Discord

Ogromna część tokenów zostanie przekazana społeczności Discord. Zespół podkreśla, że bez wiernej społeczności żaden projekt nie ma szansy przetrwać. 

Cieszymy się, że możemy się odwdzięczyć i zachęcić użytkowników do pozostania z nami. Stworzyliśmy Exswap z wizją bycia prawdziwym projektem społecznościowym i planujemy w najbliższej przyszłości przejść na model DAO. Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób najlepiej zachęcić społeczność do udziału w projekcie i bycia naszymi ambasadorami – dlatego zdecydowaliśmy, że podczas airdropu dla społeczności tokeny będą nabywane zgodnie z tym samym harmonogramem 12 miesięcy, co zespół. Wierzymy, że dzięki temu społeczność będzie aktywnie zaangażowana w sukces Exswap.

Ważne

Osoby, które wcześnie sprzedadzą swoje tokeny, stracą pozostałą, nieodebraną jeszcze część z vestingu. Pukla ta zostanie równomiernie rozdzielona na koniec 12-miesięcznego okresu pomiędzy członków, którzy dotrwali do końca.

Przykład

Po trzech miesiącach nabyłeś prawo do 25% tokenów i decydujesz się na sprzedaż. Możesz odebrać swoje tokeny, ale pozostałe 75% Twoich tokenów, które wciąż nie zostały nabyte, trafia do puli i jest rozdzielane między pozostałych członków na koniec 12-miesięcznego okresu.

Pytania?

Szczegóły dotyczące dat, procentów i odbierania dla każdego airdropu zostaną oficjalnie ogłoszone po ustaleniu ich między zespołem Exswap a poszczególnymi społecznościami. Niektóre szczegóły zostały pominięte, aby uchronić się przed typowym farmieniem airdropów.

O Exswap

Exswap to ukierunkowany na społeczność fork Uniswap v2, który zostanie uruchomiony na Evmos. Celem twórców jest bycie numerem 1 wśród AMM i protokołem dla ekosystemu Evmos. Zespół wierzy, że następna fala zdecentralizowanych aplikacji to cross-chain, dlatego zamierzają być na czele nowego i rozwijającego się ekosystemu.

Źródło: link

Na pewno warto śledzić oficjalny profil na Twitterze, oraz dołączyć do Discorda.

Twitter https://twitter.com/Exswapdotxyz

Discord https://discord.com/invite/exswap

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl