AssetMantle ogłasza airdrop (stakedrop) dla kilku społeczności. Jedną z nich jest społeczność Terra.

W tym artykule wyjaśnione są szczegóły związane ze Stakedropem $MNTL, czyli czym jest stakedrop oraz jak wziąć w nim udział.

Co to jest $MNTL

$MNTL jest tokenem governance AssetMantle i odgrywa integralną rolę w jego gospodarce stakingowej. Oprócz zabezpieczania MantleChain, $MNTL ma zastosowanie w MantlePlace (rynek NFT dla AssetMantle) do różnych transakcji, takich jak mintowanie, handel, dystrybucja tantiem i opłaty za platformę. 

Dowiedz się więcej o użyteczności $MNTL tutaj

Stakedrop i dystrybucja tokenów

Zespół AssetMantle wierzy, że żaden człowiek (ani projekt) nie jest samotną wyspą, dlatego też zaplanował dystrybucję znacznej części zasobów genesis tokena $MNTL wśród szerszej społeczności.

Planowane jest uruchomienie kampanii stakedrop, dzięki której społeczność stakerów stanie się nieodłączną częścią posiadaczy $MNTL. Stakedrop to kampania dystrybucji tokenów dla stakerów konkretnego projektu (lub projektów). Ponieważ Stakedropy zazwyczaj wymagają od uczestników spełnienia określonych warunków wstępnych (np. stakowanie za pomocą walidatora itp.), motywują one lojalnych i aktywnych użytkowników zaangażowanych w długoterminowy sukces projektu. W ten sposób odbiorcy będą bardziej skłonni do aktywnego udziału w zarządzaniu protokołem, a jednocześnie osiągną odpowiednią decentralizację podaży tokenów.

Jak widać na poniższej grafice, Stakedrop jest tylko pierwszym z serii planowanych dropów, takich jak airdropy dla użytkowników Opensea, Osmosis LPs i twórców AssetMantle. Więcej szczegółów na temat przyszłych airdropów twórcy opublikują wkrótce.

Od momentu powstania AssetMantle, głównym celem było wspieranie społeczności. 9M $MNTL zostanie przeznaczone na nadchodzący Stakedrop. W sumie aż 54% początkowej podaży trafi do społeczności: do stakerów, dostawców płynności, użytkowników OpenSea i twórców w Mantle.

Społeczności uwzględnione w Stakedrop

  • $ATOM: 03/15 12:00 UTC do 03/22 12:00 UTC

Nazywany „Internetem blockchainów”, Cosmos jest protokołem PoS skoncentrowanym na budowaniu ekosystemu interoperacyjnych blockchainów, z których wszystkie mogą dzielić się danymi/tokenami bez udziału strony centralnej.

  • $XPRT: 03/18 12:00 UTC do 03/25 12:00 UTC

Persistence to interoperacyjny protokół skoncentrowany na rozwoju zdecentralizowanych produktów finansowych nowej generacji. Stos technologiczny Persistence skutecznie działa jako most łączący DeFi i tradycyjne finanse. 

  • $LUNA: 03/22 12:00 UTC do 03/29 12:00 UTC

Protokół Terra jest liderem w dziedzinie zdecentralizowanych i otwartych algorytmicznych stablecoinów, które mogą śledzić cenę dowolnej waluty fiat.

  • $CMDX: 03/25 12:00 UTC do 04/01 12:00 UTC

Comdex to ekosystem rozwiązań w zakresie aktywów syntetycznych skoncentrowany na zwiększaniu dostępu inwestorów do różnych klas aktywów i inwestycji generujących zyski. 

  • $JUNø: 03/29 12:00 UTC do 04/05 12:00 UTC

Junø to interoperacyjna platforma inteligentnych kontraktów, która może realizować, kontrolować i dokumentować serię zdarzeń lub zestaw parametrów.

  • $STARS: 04/01 12:00 UTC do 04/08 12:00 UTC

Stargaze to zdecentralizowana i należąca do społeczności sieć NFT, zarządzana przez społeczność za pośrednictwem DAO.

Jak wziąć udział

Zespół jest przekonany, że dystrybucja tokenów Stakedrop leży w najlepszym interesie całej społeczności, jednak aby wziąć w niej udział, trzeba wykonać kilka kroków (patrz poniżej). 

  1. Krok #1: Staking: Stakujj tokeny u dowolnego aktywnego walidatora w trakcie kampanii StakeDrop.
  2. Krok 2: Sent Magic Transaction: Wyślij transakcję z najmniejszą ilością rodzimego tokena łańcuchowego na wyznaczony adres portfela StakeDrop.
  3. Krok #3: Potwierdź uczestnictwo: Wprowadź adres portfela (staked) na pulpicie nawigacyjnym kampanii StakeDrop, aby potwierdzić swoje uczestnictwo.
  4. Krok #4: Odbierz tokeny: Odpowiedz na codzienny quiz w dashboardzie, aby odebrać codzienne nagrody w $MNTL.

Twitter | Telegram | Discord Instagram | communications@assetmantle.one

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl