Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery $CHANCE – tokenu akademii piłkarskiej Kinchance, powstającej w ekosystemie Terra. Jest to projekt o którym kilkukrotnie wspomniał na Terra Środzie PanParagraf (CEO StarTerra).

Zgodnie z planami, w Kongu ma powstać ośrodek kształcenia piłkarskich talentów – Kinchance Football Academy. Za jego powstaniem, poza Dominikiem Ebebenge, stoją jeszcze Bogusław Leśnodorski – były prezes Legii Warszawa oraz dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Prace nad projektem trwały ponad 3 lata.

Zainteresowanie jest ogromne. Już teraz mogę zdradzić, że w pierwszych dniach od ogłoszenia projektu udało się uzbierać 20 procent budżetu niezbędnego na realizację projektu – mówi CEO Kinchance.

W dzisiejszym artykule skupimy się jedynie na tokenomi.

Token Ticker: $CHANCE

Sieć Blockchain: Terra

Całkowita podaż: 1 000 000 000 $CHANCE

Aby umożliwić Ci wizualizację sposobu dystrybucji tokena, przedstawiamy poniższy wykres.

Po zakończeniu wydarzenia Token Generation Event (TGE) odblokowanych zostanie 0,8% całkowitej podaży, czyli 8 000 000 $CHANCE.

  • 62,5% tej kwoty to sprzedaż publiczna z IDO.
  • 37,5% tej kwoty to pula płynności.

Użyteczność tokena

Token Kinchance jest istotną częścią ekosystemu w całej strukturze Kinchance. Zaangażuje on inwestorów w kilka istotnych aspektów, takich jak zarządzanie, Metaverse, technologia VR, Player Vault Machine i NFT.

Zarządzenie

$CHANCE włączy inwestorów w strategiczny proces decyzyjny Akademii. Co 12 miesięcy społeczność wybierze swojego reprezentanta, który będzie uczestniczył w spotkaniach zarządu z liderami projektu i będzie miał możliwość zgłaszania pomysłów wysuniętych przez inwestorów. Takie rozwiązanie pozwoli wszystkim inwestorom w pełni zaangażować się w życie Akademii.

Metaverse

Celem Metaverse jest wirtualne przeniesienie członków społeczności tam, gdzie dzieje się akcja. Metaverse będzie oferować niezrównane doświadczenie uczestnictwa w codziennym życiu Akademii.

Wdrożenie tej funkcji rozpocznie się już na etapie budowy, a wirtualny krajobraz obiektu będzie odzwierciedlał jej postępy. Oznacza to, że Ty, jako inwestor, będziesz miał szansę zobaczyć, jak wspólnie z zespołem zmieniasz świat już od pierwszego dnia!

Kinchance będzie korzystać z możliwości, jakie daje dynamiczny rozwój technologii VR. Techonologia zostanie zaadaptowana na terenie Kinchance, aby stworzyć niezrównane wrażenia dla widzów i umożliwić społeczności uczestniczenie w działaniach graczy i codziennym życiu Akademii.

Player Vault Machine i NFT

Player Vault Machine pozwoli posiadaczom $CHANCE i dostawcom płynności LP na farmienie różnych nagród. Będą to nagrody pieniężne, wizyty w Akademii, towary, a co najważniejsze, NFT graczy.

Co więcej, jedną z funkcji Player Vault Machine będzie wykorzystanie technologii NFT do tokenizacji graczy. Umożliwi to posiadaczom NFT zarabianie na ogólnym talencie i rozwoju wartości absolwentów Akademii. W efekcie, inwestorzy będą mogli stworzyć indywidualny portfel różnych tokenów graczy Kinchance i zwiększyć potencjał przyszłych zysków.

W szczególności, posiadacze NFT będą bezpośrednio korzystać ze wzrostu wartości marketingowej graczy, ponieważ będą mieli udział w zyskach Akademii z umów marketingowych z graczami. Co więcej, NFT będą uprawniać posiadaczy do dodatkowego udziału w zyskach Akademii z transferów absolwentów.

Wartość tokenów Player Vault będzie kształtowana przez indywidualne postępy zawodników i wyniki klubów, tworząc ekscytujący rynek napędzany przez rzeczywiste wydarzenia. Co ważne, wszystkie istotne informacje, w tym systemy śledzenia zawodników, statystyki treningowe i wyniki meczów, będą przechowywane i przetwarzane na blockchainie. Dzięki temu inwestorzy będą mogli podejmować decyzje inwestycyjne w oparciu o obiektywne i przejrzyste dane.

Źródło: link


Ważne linki Kinchance

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl