Od oficjalnego ogłoszenia projektu Kinchance, minęły już dwa tygodnie! W tym czasie zespół wykonał wiele pracy, ale również otrzymał od społeczności wiele wsparcia. Na kanale medium pojawiło się krótkie podsumowanie, co wydarzyło się od startu projektu.

Oto, co wydarzyło się przez ostatnie 14 dni

  • Projekt swój publiczny debiut miał podczas wydarzenia Cryptocurrency World Expo 2022 w Warszawie! Było to bardzo udane wydarzenie dla Kinchance, zwieńczone fantastycznym przemówieniem CEO projektu (nagranie możesz obejrzeć tutaj!).
  • Kinchance został opisany w artykule INNPoland.pl – pierwszej oficjalnej informacji prasowej, którą możecie przeczytać tutaj (lub tutaj, jeśli nie znacie języka polskiego)
  • Zespół Kinchance powiększył się o kilka niesamowitych osób, które z pewnością znacie i kochacie! Wojciech Gruszka, aka Pan Paragraf, Krzysztof Stanowski i Bogusław Leśnodorski dołączyli do zespołu jako współzałożyciele Kinchance, a Kamil Jarzombek i Adrian Zduńczyk, aka Crypto Birb, dołączyli jako doradcy.
  • Opublikowano artykuł na temat tokena $CHANCE, wyjaśniając jego użyteczność i dystrybucję oraz ekscytujące funkcje, które przyniesie społeczności.

Artykuł na ten temat w polskiej wersji językowej pojawił się na naszym portalu.

  • StarTerra ogłosiła partnerstwo z Kinchance. Zespół Kinchance podkreśla zespołu StarTerry w pomocy w realizacji projektu.
  • Zespół pojawił się u Piotra Misiurka w celu przeprowadzenia wywiadu na żywo, w którym omówiono cele i wyjątkowość tego projektu oraz wyjaśniono techniczną stronę Kinchance – nagranie możecie obejrzeć tutaj!
  • Na koniec, co nie mniej ważne, zespół pojawił się na Invest Cuffs w Krakowie! 

Odzew ze strony społeczności piłkarskiej i blockchainowej był niesamowity, co daje twórcom motywację do dalszej, wspaniałej pracy!

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl